Szansa dla uczniów i studentów. Wygraj do 15 tys. zł na swój rozwój

Każdy uczeń lub student, który ma pomysł na biznes, może wygrać nagrody o łącznej wartości do 15 tys. zł. Wystarczy pokazać swoją ideę w kreatywny sposób, opisać i wysłać zgłoszenie przez formularz na stronie programu Start do Kariery, którego organizatorem jest Gumtree Polska: Startdokariery.pl/konkurs.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

15 października wystartował konkurs organizowany w ramach V edycji programu Start do Kariery – kampanii społecznej Gumtree.pl. Start do Kariery od 5 lat pomaga młodym osobom we wchodzeniu na rynek pracy i rozpoczynaniu kariery zawodowej. Tym razem finałem edycji jest konkurs, dzięki któremu Gumtree Polska chce wesprzeć ambitne pomysły licealistów i studentów oraz ułatwić im stawianie pierwszych, samodzielnych kroków na rynku pracy. To niezwykła szansa dla młodych ludzi, żeby wkroczyć na wybraną przez siebie ścieżkę kariery.

– Chcemy pomóc młodym osobom, które mają pomysł na własną karierę. Na początku drogi zawodowej, na przeszkodzie w realizacji planów i pasji, często staje brak wsparcia finansowego na szkolenia czy sprzęt, niezbędny w prowadzeniu firmy. Chcemy, żeby ktoś, kto ma pasję, mógł zrealizować swoje plany, nie martwiąc się o zapłatę za wymarzony kurs, czy potrzebny program komputerowy – wyjaśnia Katarzyna Merska, Koordynator ds. Komunikacji Gumtree Polska. Przewidywane nagrody to wybrane przez laureatów szkolenia czy kursy oraz nagrody rzeczowe, takie jak laptop, smartfon czy program komputerowy.   

Zadanie konkursowe składa się z dwóch kroków:

1.      opisania i umotywowania swojego pomysłu na biznes w formie tekstu lub filmu,

2.      wypełnienia formularza szablonu biznesowego dostępnego na stronie internetowej konkursu.

 Zgłoszenia można dokonać do 15 listopada za pomocą strony: https://startdokariery.pl/konkurs

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

"Dzień Dobry TVN" z kolejną akcją specjalną. Pojawią się gwiazdy

"Dzień Dobry TVN" z kolejną akcją specjalną. Pojawią się gwiazdy

Bartłomiej Potęga przeszedł z UM Poland do MG Motor Polska

Bartłomiej Potęga przeszedł z UM Poland do MG Motor Polska

W TVP Info transmisja z wyjazdu aut z premierem. Członkini KRRiT: Studio Jajo przy tym wysiada

W TVP Info transmisja z wyjazdu aut z premierem. Członkini KRRiT: Studio Jajo przy tym wysiada

Smartney promuje się w telewizji hasłem "Pożyczka w jednym palcu"

Smartney promuje się w telewizji hasłem "Pożyczka w jednym palcu"

GPD autorem nowej platformy komunikacji marki Amica

GPD autorem nowej platformy komunikacji marki Amica

Value Media z budżetem mediowym marki Basia

Value Media z budżetem mediowym marki Basia