Szkolenia, szkolenia i jeszcze raz szkolenia! MEGA RoadShow znów wyrusza w trasę

Już po raz trzeci w trasę wyruszyło w trasę Mobilne Centrum Szkoleniowe ROCKWOOL. Misja? Szkolić, prezentować oraz wymieniać doświadczenia z fachowymi wykonawcami. Od kwietnia do października szkolenia praktyczne odbywać się będą w całej Polsce.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Sprawdzona metoda i coś ekstra

Każdy, kto odwiedzi Mobilne Centrum Szkoleniowe, będzie mógł poszerzyć swoją wiedzę, wymienić doświadczenia w gronie profesjonalistów, nawiązać nowe znajomości branżowe oraz z bliska przyjrzeć się i samemu wykonać ocieplenie poddasza lub ściany. Mając w pamięci sukces poprzednich edycji, organizatorzy wydarzenia postawili na sprawdzone metody szkoleniowe. – Szkolenia w ramach MEGA RoadShow kierowane są do wykonawców pracujących na co dzień z wełną przy ocieplaniu poddaszy czy ścian. Mogą oni samemu w praktyce pod okiem naszych ekspertów wykonać ocieplenie ściany zewnętrznej metoda lekką mokrą lub zamontować wełnę na poddaszu – mówi Łukasz Glapa, Dyrektor Marketingu ROCKWOOL Polska.

Witaj w Klubie

Udział w MEGA RoadShow 2014 stanowi także okazję do wstąpienia w szeregi Klubu Superwykonawcy. – Członkostwo w Klubie, poza bogatym zapleczem merytorycznym, zapewnia też kompleksowe wsparcie marketingowe. Certyfikowani Wykonawcy ROCKWOOL nie dość, że zyskują potwierdzenie swych kwalifikacji i konkretne argumenty w rozmowach z inwestorami, to mogą też liczyć na narzędzia pomocne w promocji własnego biznesu – m.in. własną stronę internetową, banery na budowę, ubrania robocze czy oznaczenia na samochody – dodaje Glapa.

Ruszyła machina szkoleniowa

Pierwszym przystankiem na mapie MEGA RoadShow 2014 była Warszawa. W jej ślady pójdzie w tym roku 28 polskich miast. Poza dużymi aglomeracjami, takimi jak Kraków, Wrocław, Łódź czy Gdańsk, ekipa MEGA RoadShow odwiedzi także mniejsze ośrodki – tak, by wszyscy zainteresowani nie musieli pokonywać długich kilometrów. Dwudniowe szkolenia odbywać się będą aż do października. Rozkład jazdy Mobilnego Centrum Szkoleniowego znaleźć można pod adresem: http://www.rockwool.pl/wykonawca/s/roadshow

grafika

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Bombol, Lechowski i Kerber założyli kolektyw Constans

Bombol, Lechowski i Kerber założyli kolektyw Constans

Agencja BeDigital wzmacnia strukturę zarządczą

Agencja BeDigital wzmacnia strukturę zarządczą

Rząd szykuje uderzenie w pozwy SLAPP. Przyjęto ustawę

Rząd szykuje uderzenie w pozwy SLAPP. Przyjęto ustawę

Nieoficjalnie: Canal+ Polska zwyciężył w przetargu na Ligę Mistrzów

Nieoficjalnie: Canal+ Polska zwyciężył w przetargu na Ligę Mistrzów

Dlaczego telewizja przestała być jedynym centrum domowej rozrywki?
Materiał reklamowy

Dlaczego telewizja przestała być jedynym centrum domowej rozrywki?

Samsung promuje swój flagowiec przy okazji premiery "Diabeł ubiera się u Prady 2"

Samsung promuje swój flagowiec przy okazji premiery "Diabeł ubiera się u Prady 2"