Berezowski do 2014 roku był dyrektorem technicznym TVN, ale także członkiem zarządu tej stacji. W przeszłości pełnił też funkcję wiceprezesa ds. technologii platformy N i szefem infrastruktury technicznej w RMF FM. W 2015 roku związał się z Eurozetem, w którym najpierw został doradcą zarządu ds. technologii, a następnie – po kilku miesiącach - dyrektorem ds. infrastruktury w spółce. Jest ekspertem w dziedzinie techniki radiowej i telewizyjnej oraz specjalistą z obszaru nadawania sygnału satelitarnego.
Od września 2021 roku Berezowski był dyrektorem biura technologii Polskiego Radia, zastępując na stanowisku Sławomira Krzewińskiego. Teraz rozstał się ze spółką, a ta nie chce komentować rozstania.- Polskie Radio nie komentuje spraw kadrowych i personalnych - informuje nas rzecznik prasowa nadawcy, Monika Kuś.

Tomasz Bochyński na czele
Odejścia nie chciał skomentować także sam zainteresowany: Tomasz Berezowski. Jego obowiązki w spółce przejmuje Tomasz Bochyński z biura technologii. W przeszłości Bochyński był m.in. zatrudniony w wydziale systemów multimedialnych Polskiego Radia.











