“Top model 2”: Weronika Lewicka zamiast Mielcarz, casting w internecie

We wtorek ruszają castingi do drugiej edycji show TVN “Top model. Zostań modelką!”. Program nadal prowadzić będzie Joanna Krupa, nie zmienia się też skład jury. W ekipie nie będzie już Magdy Mielcarz, pojawi się natomiast uczestniczka poprzedniej edycji Weronika Lewicka.

pp
pp
Udostępnij artykuł:

Kandydatki do tytułu “Top model” podczas castingów oceniać będzie jury w składzie: Karolina Korwin-Piotrowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński, w panelu jurorskim zasiądzie będzie też prowadząca reality-show Joanna Krupa.

Dziewczynom za kulisami castingów towarzyszyć będzie współprowadzący program Michał Piróg, a asystować będzie mu Weronika Lewicka (zajęła 5. miejsce w pierwszej edycji “Top model”), która wspierać będzie dziewczyny od strony osoby znającej program “od środka”. W poprzedniej edycji Pirógowi towarzyszyła druga współprowadząca Magda Mielcarz, która zrezygnowała jednak z udziału w kolejnej odsłonie show.

Pierwszy casting do “Top model 2 “ odbędzie się 28 czerwca br. w Gdańsku w budynku Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Kolejne zaplanowano 2 lipca w Katowicach (Galeria Szyb Wilson) oraz 7 lipca w Warszawie (Hala Nowy Torwar). Do programu mogą zgłosić się dziewczyny w wieku 18 - 27 lat, mierzące co najmniej 170 cm.

Równolegle z castingami stacjonarnymi, wszystkie chętne dziewczyny mają możliwość zgłoszenia się przez internet wypełniając formularz na stronie modelki.tvn.pl. Oprócz tego, od 20 czerwca do 6 lipca br., korzystając z tego samego formularza kandydatki mogą wziąć udział w konkursie o „Dziką kartę”. W jego ramach internauci spośród wytypowanej przez specjalne jury dwunastki, wybiorą trzy uczestniczki, dając im szansę wejścia do finałowej trzynastki “Top model”, która zamieszka w luksusowym domu.

Nagrodą główną w programie jest kontrakt z międzynarodową agencją modelek, firmą kosmetyczną oraz sesja okładkowa w magazynie lifestylowym, a zwyciężczynię wybiorą w głosowaniu sms-owym widzowie.

Druga seria show, opartego na formacie “American's Next Top Model” pokazywana będzie na antenie TVN jesienią br. w środy o godz. 21.30. Za produkcję wykonawczą programu odpowiada firma Rochstar.

Pierwsza edycję “Top model”, emitowaną jesienią 2010 roku, wygrała Paulina Papierska. Program oglądało średnio 2,54 mln widzów, co przełożyło się na 18,80 proc. udziału w rynku (dane Nielsen Audience Measurement; dowiedz się więcej)

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

TikTok chce zarabiać na mikroserialach. Testuje aplikację

TikTok chce zarabiać na mikroserialach. Testuje aplikację

Rekordowa widownia Kanału Sportowego. Transmitował mecz polskiej drużyny piłkarskiej

Rekordowa widownia Kanału Sportowego. Transmitował mecz polskiej drużyny piłkarskiej

Administracja Trumpa robi krok w tył. Dziennikarze "NYT" nie pójdą do sądu

Administracja Trumpa robi krok w tył. Dziennikarze "NYT" nie pójdą do sądu

Przejęcie właściciela TVN wstrzymane na dłużej. Skargę złożono w USA

Przejęcie właściciela TVN wstrzymane na dłużej. Skargę złożono w USA

"Na przetarg przychodzą gwiazdy. Zostajemy z juniorami". Marketerzy o relacji z agencjami

"Na przetarg przychodzą gwiazdy. Zostajemy z juniorami". Marketerzy o relacji z agencjami

Walka o MUX-5. UKE i UOKiK sprawdzą, kto nie zagrozi konkurencji

Walka o MUX-5. UKE i UOKiK sprawdzą, kto nie zagrozi konkurencji