Vigor Plus: … bo lubię żyć bardziej! (wideo)

W telewizji trwa kampania reklamowa preparatów Vigor Plus i Vigor Gold Plus. Akcję – przebiegającą pod hasłem „… bo lubię żyć bardziej!” – przygotowały agencja reklamowa S4 i dom mediowy Starcom.

tw
tw
Udostępnij artykuł:

Telewizyjna kampania reklamowa preparatu Vigor Plus i podkreśla, że stanowi on wsparcie w okresach wymagających intensywnej koncentracji oraz podczas wzmożonego wysiłku fizycznego. Natomiast przekaz promujący Vigor Gold Plus informuje, że produkt ten pomaga osobom po 50. roku życia zachować dobrą kondycję fizyczną i intelektualną. Działania pod hasłem „… bo lubię żyć bardziej!” mają wzmocnić wizerunek tych marek i zwiększyć ich sprzedaż.

Kreację kampanii – prowadzonej od początku lutego – przygotowała agencja reklamowa S4, a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Starcom.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

#WM na Cannes Lions. #2 Oprah Winfrey: Być twórcą to dawać siebie innym

#WM na Cannes Lions. #2 Oprah Winfrey: Być twórcą to dawać siebie innym

Producent "Milionerów" i "The Office PL" zmalał o ponad jedną trzecią. Ale zysk w górę

Producent "Milionerów" i "The Office PL" zmalał o ponad jedną trzecią. Ale zysk w górę

Przez lata był producentem w TVN i TVP. Dołącza do Newsmax Polska

Przez lata był producentem w TVN i TVP. Dołącza do Newsmax Polska

Złoto dla VML Poland na Cannes Lions. Za rozwiązanie dla Wisły Kraków

Złoto dla VML Poland na Cannes Lions. Za rozwiązanie dla Wisły Kraków

Jak skutecznie odnowić skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask?
Materiał reklamowy

Jak skutecznie odnowić skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask?

Widownia "Pierwszej miłości" w Polsacie. Miniony sezon ze wzrostem

Widownia "Pierwszej miłości" w Polsacie. Miniony sezon ze wzrostem