Ranking Produkt Roku miesięcznika „Reader’s Digest” to coroczne badanie konsumenckie, którego celem jest wyłonienie najczęściej wybieranych i kupowanych marek w Polsce. Tegoroczna edycja została przeprowadzona w formie ankiety adresowanej do losowo wybranych internautów z bazy zarejestrowanych klientów „Reader’s Digest”. Kwestionariusz za pośrednictwem e-mailingu został wysłany do 120 tys. osób, z czego analizie poddano ponad 1200 prawidłowo wypełnionych formularzy. Wśród 8 grup branżowych znalazło się aż 60 kategorii produktowych. W ramach każdej z kategorii ankietowani mogli wskazać tylko jedną markę. W kategoriach zupy oraz majonezy zwycięzcą została marka WINIARY. Jest to już szósta statuetka Produkt Roku Redaer’s Digest dla marki WINIARY.
– Tytuły Produkt Roku miesięcznika „Reader’s Digest” są dla nas bardzo istotne, ponieważ przyznają je sami konsumenci. Jest nam niezmiernie miło, że zupy i majonezy marki WINIARY niezmiennie od wielu lat znajdują miejsce w polskich kuchniach, a ich obecność na polskich stołach traktujemy jako wyraz uznania dla ich doskonałego smaku i najwyższej jakości" – mówi Leszek Wącirz, Dyrektor Działu Wyrobów Kulinarnych Nestlé Polska.

Tytuł Produkt Roku 2011 to potwierdzenie, że produkty marki WINIARY cieszą się w Polsce bardzo wysokim uznaniem. Co niezwykle istotne, marka WINIARY jest rozpoznawana przez prawie 90% Polaków, a wytwarzane pod nią produkty zajmują czołowe pozycje w większości segmentów rynku wyrobów kulinarnych.
***
WINIARY to marka, która od 70 lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują nowoczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele, czy budynie – w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek. Na stronie www.winiary.pl nowoczesne panie domu znajdą przepisy oraz inspiracje kulinarne na każdy dzień.












