Bohaterami kampanii są energiczni tancerze, którzy „shakują” na dachu jednego z warszawskich wieżowców. Kampania potrwa do końca wakacji i obejmie TVN i kanały tematyczne oraz aktywności w internecie.
W ramach akcji Danone Polska we współpracy z TVN wyprodukowali nowy program taneczny pod nazwą „You can shake!”, który dostępny jest na Player.pl.W programie dzięki Danio najlepsze grupy taneczne z całej Polski mają okazję pokazać swój talent i wstrząsnąć szeroką publicznością.
Danone Polska przy kampaniach reklamowych współpracuje z agencjami VML Poland, Young & Rubicam, Labstore i MediaCom Warszawa.
W jednej z ostatnich kampanii marketer promował m.in. jogurty pitne Danone, a także wspierał reklamowo Danonki w związku z obchodami 25-lecia wprowadzenia ich na polski rynek.












