Z Arskomu odchodzi Maciej Boguszewski. Odpowiadał za strategię Kanału Zero i Grupy Weszło

Z końcem roku Maciej Boguszewski odchodzi z agencji marketingu sportowego i rozrywki Arskom, w której był business development managerem.

Kinga Walczyk
Kinga Walczyk
Udostępnij artykuł:
Z Arskomu odchodzi Maciej Boguszewski. Odpowiadał za strategię Kanału Zero i Grupy Weszło
Maciej Boguszewski, fot. kadr z linkedin

Maciej Boguszewski w Arskomie pracował przy tworzeniu i wdrażaniu strategii rozwoju Kanału Zero i Grupy Weszło.

"Po ponad 4 latach opuszczam Arskom. Grudzień jest moim ostatnim miesiącem pracy w agencji multimarketingu, bo inaczej nie można nazwać tak wszechstronnej działalności (...) Prowadzę już rozmowy dotyczące nowych możliwości. Rynek daje znać, gdzie mogę wykorzystać mój profil kompetencyjny, co jest dla mnie potwierdzeniem, że robiłem rzeczy…całkiem dobrze – stwierdził Boguszewski na LinkedIn.

"Szukam miejsca, w którym będę zarządzał projektem lub mediami, wykorzystam swoje umiejętności lingwistyczne, komunikacyjne i interpersonalne, szczególnie pod kątem budowania relacji, pozyskiwania partnerstw komercyjnych czy sponsorów" – dodał.

Screen
Screen © LinkedIn Maciej Boguszewski | Maciej Boguszewski

Maciej Boguszewski funkcję business development managera w Arskom objął w listopadzie ur. W agencji zaczynał w 2021 roku od funkcji stażysty, przechodząc kolejno przez stanowiska: junior account executive, account executive, product specjalist, media manager. Wcześniej pracował jako instruktor karate.

W latach 2012-2021 był zawodowym sportowcem w Polskiej Unii Karate.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"