Longplay otrzymał tytuł "Add the Blonde" i jest następcą EP-ki "All I Need".
W pracy nad materiałem Magraret kontynuowała współpracę ze szwedzkimi producentami Joakimem Buddee i Martinem Erikssonem, a także ze znanym angielskim producentem Antem Whitingiem.
- W tworzeniu muzyki, chodzi o znalezienie wspólnego języka. Taki też znalazłam z moimi producentami - opowiada wokalistka. - Tak naprawdę to w jakim języku mówi moja ekipa nie ma znaczenia, ponieważ koniec końców wszyscy musimy mówić jednym językiem - muzycznym. Tylko to się liczy.
Zestaw wypełni 13 piosenek, w tym singel "Wasted".
- Za tymi utworami kryją się przede wszystkim emocje, a o nich ciężko pisać krótko, ciężko definiować, ciężko określać - dodaje. - Nie wiem również czy to pop czy jakiś inny mieszaniec. Jedna rzecz jest pewna, ten pierwszy longplay jest spełnieniem moich marzeń.

Oto tracklista:"Wasted""Heartbeat""Broke But Happy""Too Little Of Love""As Good As You""Tell Me How Are Ya""Thank You Very Much""All I Need""L.O.L.""I Get Along""Click""Getaway "Dance For 2"
23-latka zadebiutowała singlem "Thank You Very Much", który znalazł się na 2. miejscu listy najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.











