AdPortal - 2 miliony Internautów

Zgodnie z zapowiedziami, 1 czerwca br., rozpoczął działalność AdPortal - pierwszy polski system do samodzielnego tworzenia i zarządzania kampaniami promocyjnymi w sieci.

kk
kk
Udostępnij artykuł:

W pierwszych dniach do AdPortalu akces zgłosiło 70 witryn o łącznym zasięgu ponad dwóch milionów użytkowników - podano w komunikacie.

„AdPortal to bardzo duży projekt, któremu jeszcze przed startem towarzyszyło niezmiernie duże zainteresowanie tak ze strony wydawców, jak i reklamodawców. Zdecydowaliśmy się na stopniowe udostępnianie platformy użytkownikom głównie dlatego, aby uniknąć zbyt dużego przeciążenia systemu już na samym początku. Ilość pytań i zgłoszeń jakie odnotowujemy potwierdza słuszność tej decyzji.” – powiedział Marcin Jastrzębski, szef projektu.

Cały czas przyjmowane są zgłoszenia od witryn, które jako wydawcy chcą dołączyć do sieci AdPortalu. Wraz z oficjalnym rozpoczęciem przypisywania treści do powierzchni reklamowych nastąpi etap przyłączania serwisów i podpisywania umów. Wtedy też AdPortal zostanie udostępniony reklamodawcom.

AdPortal nie wymaga od witryn wyłączności, a to oznacza, że właściciele zgłaszający swoje serwisy do współpracy nie muszą rezygnować z wcześniejszych zobowiązań i umów. „Głównym kryterium przystąpienia do AdPortalu jest posiadania działalności gospodarczej zarejestrowanej w Polsce, choć nie wykluczamy w najbliższej przyszłości otwarcia sieci także na osoby prywatne. Jesteśmy elastyczni i przyjmujemy zgłoszenia także od witryn działających w obszarze hazardu online czy serwisów erotycznych. Oczywiście każda witryna jest przy tym dokładnie weryfikowana, także pod kątem działania zgodnego z prawem.”  - dodaje Marcin Jastrzębski.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Trump chwali zmiany w stacji przyszłego właściciela TVN. "Niech spoczywają w spokoju"

Trump chwali zmiany w stacji przyszłego właściciela TVN. "Niech spoczywają w spokoju"

Nowy program w Kanale Zero. Konkurencja dla TVP i Polsatu

Nowy program w Kanale Zero. Konkurencja dla TVP i Polsatu

Finax wzmacnia działania marketingowe w Polsce

Finax wzmacnia działania marketingowe w Polsce

Niespełna 300 tys. widzów talk-show Tomasza Sekielskiego w TVP1

Niespełna 300 tys. widzów talk-show Tomasza Sekielskiego w TVP1

Nobu Hotel Warsaw w gronie klientów Digital Curators

Nobu Hotel Warsaw w gronie klientów Digital Curators

The "The Floor" od roku na antenie TVN. Znamy widownię teleturnieju

The "The Floor" od roku na antenie TVN. Znamy widownię teleturnieju