Anita Serafin i Paweł Kowal na nowych stanowiskach w Mindshare Polska, odchodzi Bartosz Sikora

W pionie invention domu mediowego Mindshare Polska Anita Serafin awansowała na stanowisko dyrektora, a Paweł Kowal - performance & creative managera. Zespół niezmiennie raportuje do Anny Nowak, partnera w pionie invention.

bg
bg
Udostępnij artykuł:
Anita Serafin i Paweł Kowal na nowych stanowiskach w Mindshare Polska, odchodzi Bartosz Sikora
Anita Serafin i Paweł Kowal

Anita Serafin dotychczas w dziale invention odpowiedzialnym za realizację projektów z wykorzystaniem najnowszych technologii i kanałów digital, pełniła funkcję managera. Na stanowisku dyrektora tego działu zastępuje Bartosza Sikorę, który odchodzi z firmy z końcem czerwca br. Serafin będzie odpowiedzialna za projektowanie i nadzór nad realizacją kompleksowych strategii komunikacyjnych, wykorzystujących nowe kanały i narzędzia komunikacji, w tym media społecznościowe. Do jej obowiązków należy koordynacja prac pionu invention, w tym zarządzanie realizacją niestandardowych działań digital.

Z Mindshare Polska Anita Serafin związana jest z przerwami od 2006 roku. Zajmowała się planowaniem kampanii internetowych m.in. dla: Ford, Samsung, HSBC czy Sodexo. Następnie przez kilka lat w Agorze zarządzała projektami specjalnymi i rozwojem internetowych produktów reklamowych. W Mindshare Polska ponownie pracuje od października 2014 roku.

Anitę Serafin w codziennej pracy będzie wspierał Paweł Kowal, który awansował na stanowisko performance & creative managera. Odpowiada on za koordynację i rozwój komórki kreatywno-produkcyjnej w ramach pionu invention.

Z Mindshare Polska związany jest od 2013 roku - dotychczas na stanowisku performance & programmatic strategist w dziale invention, gdzie był odpowiedzialny za koordynację i nadzór merytoryczny nad projektami efektywnościowymi realizowanymi przez Mindshare i GroupM. Wcześniej zdobywał doświadczenia w Grupie Clickad i agencjach kreatywno-produkcyjnych, gdzie odpowiadał na prowadzenie projektów, grafikę i obsługę klienta.

Koordynacją działań z zakresu paid search i paid social w ramach pionu Invention będą nadal zajmowali się stratedzy SEM & social zespołu: Dorota Łoboda i Michał Gąska. Cały pion invention raportuje do Anny Nowak, partnera w Mindshare Polska. Nowak jest związana z firmą od 13 lat.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"