SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

15 mln zł do wzięcia w przetargu Ministerstwa Sprawiedliwości

Ministerstwo Sprawiedliwości rozpoczęło przetarg na kompleksową obsługę kampanii informacyjno-edukacyjnych, działań promocyjno-marketingowych, działań medialnych i działań z zakresu PR Funduszu Sprawiedliwości - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Budżet to 15 mln zł.

Minister Zbigniew Ziobro (screen: YouTube/ Ministerstwo Sprawiedliwości)Article

Przetarg dotyczy realizacji zadań związanych z obsługą działań informacyjno-edukacyjnych Funduszu Sprawiedliwości polegających na opracowaniu, przygotowaniu i przeprowadzeniu kampanii medialnych, akcji promocyjnych, akcji marketingowych, działań PR Funduszu Sprawiedliwości oraz zlecenie opracowania, przygotowania i przeprowadzenia kampanii społecznych i akcji informacyjno – edukacyjnych związanych z Funduszem Sprawiedliwości, opracowanie, druk i dystrybucję materiałów promocyjnych oraz zlecenie produkcji treści audiowizualnych, kontentu redakcyjnego i innych treści w formie pozwalającej na publikację u wybranych wydawców, dostawców treści audiowizualnych lub radiowych treści medialnych związanych z bieżącą działalnością Funduszu Sprawiedliwości.

Wybrana w nim agencja będzie pracować dla resortu sprawiedliwości na podstawie tzw. umowy ramowej, która zostanie zawarta na okres 2 lat.

Zaplanowany na te działania budżet wynosi 15 mln zł.

O wyborze zwycięskiej formy zdecydują: koncepcja kreatywna prowadzonych działań (waga: 20), koncepcja strategii mediowej (waga: 20) , doświadczenie potencjału kadrowego (waga: 10) i cena (waga: 50).

Oferty można składać do 26 maja br.

Obecnie za kompleksową obsługę medialną odpowiadają agencje ClickAd Interctive, Insignia i DSK wybrane przez resort do współpracy w drodze przetargu na początku lipca 2021 roku.

Dołącz do dyskusji: 15 mln zł do wzięcia w przetargu Ministerstwa Sprawiedliwości

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kek
Sigma Bis (waga: 100)
odpowiedź