SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

'25 Pomysłów na Firmę' już w kioskach

We wtorek 22 grudnia br. zadebiutował w kioskach nowy, ogólnopolski miesięcznik „25 Pomysłów na Firmę”. Jego wydawcą jest krakowskie wydawnictwo Andersen Press.

'25 Pomysłów na Firmę' już w kioskach

W każdym numerze magazynu czytelnicy znaleźć będą mogli co najmniej 25 sposobów na założenie oryginalnego przedsiębiorstwa. Każdy pomysł oparty jest na konkretnych, sprawdzonych przykładach. - W piśmie znajdą się też praktyczne wskazówki i porady dotyczące prowadzenia i finansowania firmy, komentarze specjalistów, wywiady z ekspertami oraz osobami prowadzącymi biznes, statystyki i bieżące wiadomości z rynku – tak „25 Pomysłów na Firmę” zachwala redaktor naczelna tytułu Paulina Orłowska.

Miesięcznik liczący od 68 do 84 stron jest dostępny w sieciach sprzedaży prasy w całej Polsce w nakładzie 38 tys. egz. i w cenie 3,70 zł. Wydawca zaplanował także dystrybucję 2 tys. egz. w polskich sklepach i instytucjach za granicą. Jak zauważa dyrektor wydawnictwa Andersen Press Tomasz Kamiński, sprzedaż pisma poza krajem związana jest z faktem, iż wielu Polaków rozważa powrót z emigracji zarobkowej i zainwestowaniem we własny biznes.

Magazyn będzie promowany na 1200 nośnikach reklamy zewnętrznej Publiprox w 21 największych miastach w Polsce, w rejonach o największym natężeniu ruchu. Zaplanowana jest także kampania wewnątrz saloników prasowych Inmedio i Relay. Promocję nowego tytułu wydawnictwo Andersen Press przygotowało we własnym zakresie.

Paulina Orłowska, redaktor naczelna „25 Pomysłów na Firmę”, pracowała dotychczas na stanowisku sekretarza redakcji dwutygodnika „Praca i Życie za Granicą”, które również ukazuje się nakładem krakowskiego wydawnictwa. Teraz będzie pełnić obie funkcje.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: '25 Pomysłów na Firmę' już w kioskach

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mateusz
Chciał bym kupić to czasopismo lecz nigdzie go nie ma.....
8 8
odpowiedź
User
Pablo
Nakład się już wyczerpał :( Kolejny numer juz 2 marca.
8 8
odpowiedź
User
mike
a ja zamowilem w redakcji :P mają jeszcze :D
8 8
odpowiedź
User
Piotr
Nigdzie nie można znaleźć -pomysł świetny
8 8
odpowiedź