SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

250 minut bezpłatnych rozmów w nowym planie TP

Od 1 grudnia klienci Telekomunikacji Polskiej mogą zamawiać nowy plan telefoniczny z pakietem 250 minut na rozmowy w cenie abonamentu. Można je wykorzystać na połączenia do wszystkich sieci stacjonarnych i przez całą dobę. Niewykorzystane w danym miesiącu minuty przechodzą na kolejny okres rozliczeniowy.

250 minut bezpłatnych rozmów w nowym planie TP

Nowy plan tp 250 jest przeznaczony dla klientów indywidualnych, którzy potrzebują pakietu minut wystarczającego na kilka godzin rozmów do wykorzystania niezależnie od pory dnia. Teraz za 70 zł z VAT miesięcznie będą mogli przez 250 minut rozmawiać lub łączyć się z internetem bez dodatkowych opłat.

Kiedy klient wykorzysta cały pakiet minut, za dalsze rozmowy zapłaci według korzystnych stawek. Dzwoniąc na numer stacjonarny w całej Polsce, niezależnie od sieci, minuta połączenia to 0,20 zł z VAT w godzinach szczytu (od godz. 8.00 do 20.00) lub 0,10 zł z VAT poza szczytem, w weekend i święta.

W nowym planie, TP oferuje także atrakcyjne ceny połączeń zagranicznych. Minuta do krajów Unii Europejskiej, USA czy Kanady kosztuje 0,49 zł z VAT w godzinach szczytu i 0,39 zł z VAT poza szczytem, w weekend i święta. Z kolei za minutę połączenia do sieci komórkowych zapłacą odpowiednio: 0,66 zł z VAT lub 0,63 zł z VAT.

Podobnie, jak w przypadku innych planów rozliczanych sekundowo, klient płaci wyłącznie za czas rozmowy, nie ponosi też opłaty za rozpoczęcie połączenia. Ponadto może skorzystać z usług obniżających ceny połączeń, m.in.: wybrane numery, rozmowy z rabatem czy pakiet minut międzynarodowych.

  • Więcej informacji:
  • TP
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 250 minut bezpłatnych rozmów w nowym planie TP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl