SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

30. edycja „Reklamy Dzieciom” w TVP1. Emisja w Boże Narodzenie po „Wiadomościach”

W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia w TVP1, po głównym wydaniu „Wiadomości”, zostanie wyemitowany specjalny blok reklamowy, z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc potrzebującym dzieciom. To już 30. edycja charytatywnej akcji.

Dochód z tegorocznej „Reklamy Dzieciom” w całości podzielony zostanie między instytucje i organizacje, które złożą prawidłowo wypełniony wniosek w TVP do 31 grudnia br. i które do akcji zakwalifikuje komisja ds. darowizn TVP.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Sprzedaż czasu reklamowego w charytatywnym bloku prowadzi Biuro Reklamy TVP. Sprzedaż reklam ruszyła 3 listopada.

Emisja 25 grudnia po „Wiadomościach” w TVP1

Spoty w ramach „Reklamy Dzieciom 2022” będzie można obejrzeć w niedzielę, 25 grudnia 2022 roku w TVP1 po głównym wydaniu „Wiadomości” (około godz. 20.00).

Dochód z zeszłorocznej „Reklamy Dzieciom” przeznaczono m.in. na: wyposażenie sal rehabilitacyjnych,  terapeutycznych oraz dydaktycznych (m.in.: do terapii integracji sensorycznej, do komunikacji alternatywnej, logopedycznej, doświadczania świata, do zajęć wczesnego wspomagania), realizację programów terapeutycznych (hipoterapia, zajęcia logopedyczne), czy zakup sprzętu umożliwiającego podniesienie jakości życia dzieci i edukacji młodzieży niepełnosprawnej (m.in.: sprzęt do komunikacji alternatywnej, monitorów interaktywnych), doposażenie i rozszerzenie oferty edukacyjnej świetlic socjoterapeutycznych i szkolnych, organizację turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży z różnymi niepełnosprawnościami.

Udział TVP1 w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2021 roku wyniósł 9,76 proc.

Dołącz do dyskusji: 30. edycja „Reklamy Dzieciom” w TVP1. Emisja w Boże Narodzenie po „Wiadomościach”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl