Przetasowania w parach gospodarzy "Pytania na śniadanie"

Od marca Agnieszka Woźniak-Starak będzie prowadzić "Pytanie na śniadanie" w TVP2 z Łukaszem Kadziewiczem. Z kolei Robert Stockinger zostanie nowym partnerem antenowym Anny Lewandowskiej, która dotąd prowadziła poranny magazyn właśnie z Kadziewiczem.

Patryk Pallus
Patryk Pallus
Udostępnij artykuł:
Przetasowania w parach gospodarzy "Pytania na śniadanie"
Łukasz Kadziewicz i Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak w roli prowadzącej śniadaniówkę Dwójki pojawiła się 24 grudnia zeszłego roku. Przed jej powrotem przed kamerę TVP pod uwagę brano dwie opcje: że poprowadzi "Pytanie na śniadanie" w duecie z Łukaszem Kadziewiczem lub Robertem Stockingerem. Ostatecznie wybór padł na tego drugiego, choć z Kadziewiczem dziennikarka pojawiała się gościnnie na antenie. Od przyszłego miesiąca to właśnie z nim stworzy stały duet.

Zmiany wynikają z odbioru poszczególnych par przez widzów – usłyszeliśmy w Telewizji Polskiej.

Robert Stockinger wcześniej prowadził "Pytanie na śniadanie" z Krystyną Sokołowską, która w listopadzie przestała być gospodynią programu, ale wciąż pracuje w nim jako reporterka. Od marca Stockinger będzie prowadzić program z Anną Lewandowską, dotychczasową partnerką antenową Kadziewicza.

Powroty do "Pytania na śniadanie"

"Pytanie na śniadanie" ma obecnie sześć par prowadzących. We wrześniu do grona gospodarzy dołączyli Marta Surnik i Grzegorz Dobek. Od sierpnia – po czteroletniej przerwie do programu powróciła Marzena Rogalska, która ponownie tworzy duet z Łukaszem Nowickim. Pozostałe pary to: Beata Tadla i Robert El Gendy oraz Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz.

"Pytanie na śniadanie" w TVP2 oglądało w stycznio średnio 373 tys. widzów, co dało stacji 7,08 proc. udziału w całym rynku, 6,68 proc. w grupie 20–54 i 7,16 proc. w grupie 16–49.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"

VML Poland Agencją Roku w kategorii Experience na Cannes Lions

VML Poland Agencją Roku w kategorii Experience na Cannes Lions

Na YouTube wraca "Farma Bagiego". Influencer porozumiał się z Polsatem

Na YouTube wraca "Farma Bagiego". Influencer porozumiał się z Polsatem

Słowik z mocnym pytaniem do szefowej Rady Warszawy z KO. "Byłem tam jako mieszkaniec"

Słowik z mocnym pytaniem do szefowej Rady Warszawy z KO. "Byłem tam jako mieszkaniec"