SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

300 000 Mieszkańców Miasta Plusa

Miasto Plusa doceniło już ponad 300 000 użytkowników sieci Plus GSM

Miasto Plusa doceniło już ponad 300 000 użytkowników sieci Plus GSM, którzy na stałe wprowadzili się do jedynej w swoim rodzaju wirtualnej aglomeracji. Liczba tych, którzy odwiedzają serwis jako Turyści, jest jeszcze wyższa, ponieważ do Miasta mogą zajrzeć wszyscy internauci.

Portal przyciąga osoby aktywne, oferuje wiele ciekawych propozycji dla młodych ciałem i duchem. Coś ciekawego dla siebie znajdą tu zarówno fani rowerów, siatkówki, jak i innych sportów, a także miłośnicy kina alternatywnego (prezentowanego m.in. w ramach cyklu Plus dla Koneserów). Ci, którzy wolą muzykę, mają wiele ofert do wyboru: festiwale rockowe, trasy koncertowe (ostatnio m.in. zespołu Sistars), premierowe płyty różnych wykonawców. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się też interaktywne spotkania ze specjalnymi gośćmi - ludźmi muzyki, filmu, sztuki. Mieszkańcy Miasta Plusa przez czat i internetowe Radio Ram mogli rozmawiać z tak barwnymi postaciami jak m.in. Jerzy Hoffman, Krzysztof Krawczyk, Joanna Szczepkowska, Doda z zespołu Virgin, Vienio i Pele czy Muniek Staszczyk.

Miasto Plusa oferuje to samo co najbardziej atrakcyjne miasta świata, a jednocześnie jest wolne od typowych wielkomiejskich niedogodności: nie ma w nim korków, spalin ani podatków.  Mieszkanie w Mieście jest całkowicie bezpłatne, jedynie przy rejestracji wysyła się jednego SMS-a (opłata wg taryfy), co jest podyktowane względami bezpieczeństwa Mieszkańców.

Miasto Plusa to nie tylko nowoczesna kultura podana w atrakcyjnej formie. W portalu jeszcze przed sezonem wakacyjnym pojawił się serwis Bezpieczeństwo, którego głównym celem jest prezentacja zagadnień związanych z bezpiecznym wypoczynkiem oraz promocja aktywnego spędzania czasu w górach i nad wodą.

Mieszkańcy Miasta Plusa korzystają z wielu typowych dla internetu narzędzi komunikacyjnych: m.in. forum, blogów, komentarzy, ale mają też do dyspozycji wyjątkowe, występujące tylko w Mieście Plusa możliwości. Z połączenia czatu, nadawanej na żywo audycji w internetowym radiu, oraz komunikacji mailowej powstał radioczat - Mieszkańcy mogą na żywo zadawać pytania gościom miejskiego radia Ram i od razu uzyskiwać na nie odpowiedzi (Miasto gości gwiazdy muzyki i filmu, ekspertów z Plus GSM, specjalistów zapraszanych do programów poradnikowych, sportowców, ratowników górskich i wodnych).

Mieszkańcem miasta Plusa może zostać każdy, kto ma telefon w sieci Plus GSM - abonent lub użytkownik usługi Simplus. System bardzo prostej rejestracji ułatwia wprowadzenie się do Miasta nawet tym, którzy dopiero zaczynają przygodę z internetem. Intuicyjna nawigacja ułatwia poruszanie się po Mieście i korzystanie ze wszystkich przywilejów. Większość serwisów i stron tematycznych dostępnych jest dla wszystkich internautów - jednak pełnię możliwości mają Ci, którzy wprowadzą się do Miasta.

Miasto Plusa powstało blisko 4 lata temu jako wyjątkowy serwis dla wyjątkowych ludzi. Serwis oferuje wiele stron tematycznych, rozbudowane narzędzia komunikacyjne, serwis informacji przydatnych dla użytkowników sieci Plus GSM, dostęp on-line do konta w programie 5 Plus i każdego dnia wiele atrakcji, konkursów i możliwości spędzenia czasu w miłym gronie.

W Mieście Plusa dostępne są cztery dzielnice: mieszkaniowa, w której każdy mieszkaniec może wybudować sobie dom i urządzić go według indywidualnych upodobań, ponadto dzielnice rozrywki, handlowa i Centrum. Czat i SMS-owe randki znajdziemy w Kawiarni. W Kinie i Klubie Muzycznym mieszczą się rozbudowane i cieszące się dużą popularnością serwisy tematyczne. Galeria, jak w każdym mieście, prezentuje zbiory najróżniejsze - od fotografii artystycznej, po amatorską, z tą różnicą, że w tej internetowej galerii każdy może prezentować swoje prace i każdy może je oceniać, komentować, a także poznać ich autora.

Barwna i zżyta społeczność Mieszkańców Miasta Plusa tworzy niezwykłą metropolię - jest to jedyne miasto na świecie zamieszkane wyłącznie przez użytkowników sieci telefonii komórkowej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 300 000 Mieszkańców Miasta Plusa

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl