SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

307% wzrostu Travelplanet.pl

Internetowe Biuro Podróży Travelplanet.pl S.A. sprzedało w pierwszym kwartale 2004 usługi turystyczne o wartości 2,92 mln złotych, co stanowi wzrost o ponad 307% w porównaniu do analogicznego okresu roku 2003

Od początku swojego istnienia Travelplanet.pl utrzymuje coroczne trzy cyfrowy poziom wzrostu . W pierwszym kwartale 2004 r. tendencja ta także została utrzymana, a zakładane plany przychodowe przekroczone. Oznacza to nadal dynamiczny wzrost spółki i potwierdza założenia prognozy na rok 2004 , gdzie spółka planuje sprzedaż w wysokości 23 mln PLN.

"Znacznie łatwiej jest wzrastać na samym początku działalności. Zdecydowanie większym wyzwaniem jest utrzymywanie dynamiki wzrostu na tak wysokim poziomie w 4 roku działalności. Travelplanet.pl zdołało to uczynić dzięki nowatorskiemu modelowi sprzedaży oraz dynamicznemu rozwojowi organizacji spółki. "- mówi Jakub Mazur dyrektor ds. rozwoju i marketingu Travelplanet.pl.

Aż 88% obrotu spółki generuje sprzedaż wycieczek turystycznych. Na drugim miejscu (7,5%) znajdują się bilety lotnicze sprzedawane za pośrednictwem należącego do grupy Travelplanet.pl serwisu Aero.pl. Reklama stanowi 4,5% obrotu firmy .

W roku 2003 udało się Travelplanet.pl osiągnąć pozycję lidera wśród dystrybutorów turystyki online na polskim rynku (Profit 2/2004) . Celem spółki w 2004 roku jest zdobycie pozycji nr.1 wśród wszystkich multiagentów turystycznych, nie tylko tych działających online.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 307% wzrostu Travelplanet.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl