SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

38PR & Content Communication z kampanią ibis Music w Europie Wschodniej

Agencja 38PR & Content Communication odpowiada za komunikację i kompleksową organizację wydarzeń w ramach kampanii ibis Music (Grupa Accor) w Europie Wschodniej. Prowadzone działania obejmują: media relations, współpracę z managementem artystów, celebrytami i influencerami, a także pełną obsługę techniczną eventów.

Article

Działania agencji w ramach kampanii ibis MUSIC obejmują media relations, współpracę z managementem artystów, celebrytami i influencerami, a także pełną obsługę techniczną eventów. Pięć imprez w hotelach ibis odbędzie się w Polsce, na Litwie, w Czechach i na Węgrzech.

Ze strony Grupy Accor za nadzór nad realizacją działań odpowiadają brand PR,  events & sponsoring manager Poland & Baltic States – Agnieszka Kalinowska oraz midscale & economy segment manager Eastern Europe – Marcin Szymański. Ze strony 38PR & Content Communication projekt koordynuje członek zarządu, Zbigniew Badziak.

Globalna kampania marki ibis, prowadzona we współpracy z Sony Music Uk’s 4th Floor Creative Group i Spotify, to w sumie 44 koncerty, które odbędą się w hotelach ibis w 17 krajach. Spośród 88 występujących artystów zostanie wybranych 9, którzy wystąpią na międzynarodowym finale - w strefie marki ibis na Sziget Festival 2019. Na zwycięzcę czeka między innymi możliwość współpracy z Sony Music Uk’s 4th Floor Creative Group.

Strony nie zdradzają szczegółów podpisanej umowy.

Dołącz do dyskusji: 38PR & Content Communication z kampanią ibis Music w Europie Wschodniej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl