SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

4F partnerem Słowackiego Komitetu Olimpijskiego

OTCF, producent odzieży sportowej 4F, podpisał umowę ze Słowackim Komitetem Olimpijskim. W ramach porozumienia, słowaccy sportowcy wystąpią w strojach przygotowanych przez zespół projektantów, konstruktorów i technologów 4F na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w 2020 roku.

To kolejna umowa 4F ze słowackim sportem. Od ubiegłego roku firma ubiera kadrę narodową Związku Biathlonu Słowackiego.

Podpisany kontrakt obejmuje przygotowanie strojów dla zawodników, trenerów i osób wchodzących w skład kadry olimpijskiej na Letnie Igrzyska w Tokio, Zimowe Igrzyska w Pekinie oraz innych dużych wydarzeń sportowych.

Tradycyjne motywy w kolekcji 4F

– Ta ciekawa pod względem wzorniczym kolekcja inspirowana historią, folklorem i tradycjami charakterystycznymi dla Słowacji jest oparta na nadruku modrotlač jako centralnym elemencie wzbogacenia kolekcji. W ten sposób podążamy za ludowym elementem, tzw. wzorem čičmianskeho, który jest typowy dla jednego konkretnego regionu na Słowacji, ale idea przeniesienia elementów kultury ludowej do odzieży sportowej dodatkowo poszerza modrotlač, która jest już nie tylko charakterystyczna dla konkretnego regionu, ale także dla Słowacji jako takiej - mówi Anton Siekel, prezes Słowackiego Komitetu Olimpijskiego.

Słowacki Komitet Olimpijski to siódmy komitet, który ubiera polska marka. Do tej pory 4F nawiązało partnerstwo z reprezentacjami Chorwacji, Grecji, Łotwy, Macedonii, Polski i Serbii.

Dołącz do dyskusji: 4F partnerem Słowackiego Komitetu Olimpijskiego

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl