SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

4fun Media z wyższymi przychodami i zyskiem

Wzrost przychodów i zysku zanotowała w I półroczu br. Grupa Kapitałowa 4fun Media, nadawca stacji muzycznych 4fun.tv, rebel:tv i TV.Disco.

Przychody spółki wzrosły o 33,2 proc. względem I półrocza 2011 roku i wyniosły 15,5 mln zł. Natomiast zysk netto uplasował się na poziomie 4,37 mln zł, czyli był o 4 proc. wyższy niż rok wcześniej.

Jak wynika z raportu finansowego, przychody reklamowe 4fun Media poszły do góry o 42,3 proc. do 13,2 mln zł, ale spadły przychody z usług interaktywnych (o 17,8 proc. do 592 tys. zł) i dystrybucyjnych (o 7,2 proc. do 1,5 mln zł).

- Pierwsze półrocze było nietypowe dla rynku telewizyjnego w związku z zachowaniem reklamodawców, z których znacząca część obniżyła swoje budżety marketingowe z uwagi na Euro. Jak pokazują opublikowane wyniki finansowe, nam udało się nie tylko obronić przed spadkami, ale wręcz zanotować znaczące wzrosty - komentuje wyniki Ewa Czekała, prezes 4fun Media.

Dołącz do dyskusji: 4fun Media z wyższymi przychodami i zyskiem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl