500 zł na zakup paliwa od Radia ZET. Ruszyła kampania promującą konkurs

Ruszyła telewizyjna kampania promująca wakacyjną zabawę "Radio ZET nr 1 w moim samochodzie", w której słuchacze codziennie mają szansę zdobyć 500 zł na zakup paliwa, a w finale roczne tankowanie swojego auta.

PP
PP
Udostępnij artykuł:

Spot można zobaczyć w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych oraz kanałach tematycznych. W kampanii wykorzystano również internet, w tym media społecznościowe, a także nośniki reklamy zewnętrznej usytuowane w całej Polsce przy trasach o największym wakacyjnym natężeniu ruchu.

Za koncepcję kreatywną spotu odpowiadała agencja Przestrzeń. Realizacją zajął się dom produkcyjny Paradox Media, a planowaniem i zakupem mediów - Zenith.  

W II kwartale br. Radio ZET miało udział w rynku wynoszący 13,3 proc. (wzrósł on rok do roku o 0,7 pkt. proc.).

 

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

PR Wings: ostatnie dni na zgłoszenia w pierwszym terminie

PR Wings: ostatnie dni na zgłoszenia w pierwszym terminie

Dokument o księdzu Kaczkowskim jesienią w kinach.TVP prezentuje zwiastun

Dokument o księdzu Kaczkowskim jesienią w kinach.TVP prezentuje zwiastun

Jędrzejewski już po przesłuchaniu. Nie chciał zeznawać, nie miał telefonu

Jędrzejewski już po przesłuchaniu. Nie chciał zeznawać, nie miał telefonu

Kolejne Lwy na Cannes Lions dla polskich projektów

Kolejne Lwy na Cannes Lions dla polskich projektów

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?
Materiał reklamowy

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?

Disney+ zapowiada polskie nowości: będzie "Breslau 2" i dwa nowe seriale

Disney+ zapowiada polskie nowości: będzie "Breslau 2" i dwa nowe seriale