SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

72. TCS na żywo w TVN i Eurosporcie. Rudziński i Błachut komentatorami

W środę, 28 grudnia kwalifikacjami w Oberstdorfie rozpocznie się 72. Turniej Czterech Skoczni. Sportową imprezę na żywo w naszym kraju relacjonować będzie TVN Warner Bros. Discovery. Skomentują ją Marek Rudziński i Igor Błachut.

Oficjalnym nadawcą sportowej imprezy jest Eurosport, który pokazywać będzie wszystkie konkursy oraz kwalifikacje. Widzowie będą mogli je oglądać na żywo w Eurosporcie 1, a także w Playerze. Z kolei konkursy dodatkowo będzie można oglądać w TVN.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Zmagania skoczków rozpoczną się w Oberstdorfie, gdzie 28 grudnia odbędą się kwalifikacje do pierwszego konkursu. Cykl zakończą zawody w Bischofshofen, które tradycyjnie są zaplanowane na 6 stycznia.

72. TCS skomentują Marek Rudziński i Igor Błachut. Studio TVN realizowane będzie w Niemczech i Austrii, gdzie gośćmi Sebastiana Szczęsnego i Damiana Michałowskiego będą Magdalena Pałasz i Jakub Kot. Eksperci TVN pojawią się również na antenie Eurosportu 1 podczas studiów przy kwalifikacjach. Reporterem podczas Turnieju Czterech Skoczni będzie Kacper Merk.

Program transmisji 72. Turnieju Czterech Skoczni:

- 28 grudnia, 15.30, Oberstdorf, kwalifikacje, Eurosport 1 i Eurosport Extra w Playerze
- 29 grudnia 16.50, Oberstdorf, konkurs, TVN, Eurosport 1 i Player
- 31 grudnia, 13.00, Garmisch-Partenkirchen, kwalifikacje, Eurosport 1 i Eurosport Extra w Playerze
- 1 stycznia, 13.30, Garmisch-Partenkirchen, konkurs, TVN, Eurosport 1 i Player
- 2 stycznia, 12.45, Innsbruck, kwalifikacje, Eurosport 1 i Eurosport Extra w Playerze
- 3 stycznia, 13.10, Innsbruck, konkurs, TVN, Eurosport 1 i Player
- 5 stycznia, 15.45, Bischofshofen, kwalifikacje, Eurosport 1 i Eurosport Extra w Playerze
- 6 stycznia, 15.55, Bischofshofen, konkurs, TVN, Eurosport 1 i Player

Rozgrywane rok temu zawody z 71. Turnieju Czterech Skoczni oglądało średnio 3,94 mln widzów w telewizji (2,68 mln osób w TVN i 1,26 mln w Eurosporcie 1).

TVN Warner Bros. Discovery relacjonuje konkursy i kwalifikacje w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich od sezonu 2021/2022. Wszystkie zawody rozgrywane poza Polską transmitowane są w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze, a kwalifikacje oraz konkursy w Zakopanem w Eurosporcie 1 i Playerze. Prawa do nadawania konkursów odbywających się w Polsce posiada Telewizja Polska.

Nie tylko TCS w Eurosporcie w najbliższych dniach

Na przełomie grudnia i stycznia anteny Eurosportu pokażą również inne sporty zimowe na czele z prestiżowym Tour de Ski, który skomentują Tomasz Jaroński i Tomasz Sikora. Nie zabraknie również transmisji z Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim. Ciekawie zapowiadają się m.in. zaplanowany na 28 grudnia gigant w Lienz oraz gigant w Kranjskiej Gorze (6 stycznia) z udziałem Maryny Gąsienicy-Daniel i Magdaleny Łuczak.

Turniej Czterech Skoczni to najbardziej prestiżowy cykl w skokach narciarskich, którego zawody zaliczane są również do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Konkursy organizowane są na przełomie roku w Niemczech (Oberstdorf i Garmisch-Partenkirchen) oraz Austrii (Innsbruck i Bischofshofen).

Dołącz do dyskusji: 72. TCS na żywo w TVN i Eurosporcie. Rudziński i Błachut komentatorami

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl