SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

8 proc. więcej za reklamy w radiu Tok FM i Złote Przeboje

Grupa Radiowa Agory podnosi ceny reklam w swoich rozgłośniach. W radio Złote Przeboje i w Tok FM zdrożeją one średnio o 7,8 proc.

7 października 2022 roku zmieni się cennik reklam oferowanych przez Tandem Media (Grupa Radiowa Agory) na antenach rozgłośni radiowych.

Ceny za rozwiązania z oferty pakietu Drapacz Chmur zwiększą się o 5,4 proc., a we wszystkich stacjach Agory (Agora sieć) - o 4,8proc.

Oprócz tego wyższe będą ceny za reklamę na antenie Radia Złote Przeboje i Radia TOK FM - o 7,8 proc. Zmiany dotyczą spotów emitowanych od poniedziałku do piątku w godz. od 6:00 do 20:00.

- Zmiany mają związek z ogólną sytuacją makroekonomiczną, w tym z wysoką inflacją. Jednocześnie obserwujemy duże zainteresowanie klientów reklamą radiową, co widać było szczególnie w trzecim kwartale. Nadal zakładamy, że 2022 rok będzie lepszy dla radia niż rekordowy 2021 rok. A przy tym popularność oferty reklamowej poszczególnych rozgłośni ma związek z ich rosnącą słuchalnością - potwierdza to sytuacja Radia Złote Przeboje i TOK FM, które w ostatniej sześciomiesięcznej fali zanotowały wzrost zasięgu dziennego odpowiednio o 4 i 14 procent - tak w rozmowie z Wirtualnemedia.pl komentuje w zmianę Maciej Moszczyński, dyrektor zarządzający Tandem Media.

W Radiu Złote Przeboje reklamy po podwyżce będą sprzedawane w cenach 2200 zł - 8050 zł, w Radiu TOK FM: 1150 zł - 7650 zł, w pakiecie Agora sieć:  4200 zł - 20700 zł , a w pakiecie Drapacz Chmur :12100 zł - 42200 zł.

Najkorzystniejsze cenowo spoty emitowane są w poniedziałki i wtorki po godz. 18:00, a najdroższe - w piątki w godz. 7-10:00.

 

Dołącz do dyskusji: 8 proc. więcej za reklamy w radiu Tok FM i Złote Przeboje

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Rabe
Ajwaj
0 0
odpowiedź
User
Pawel
Wole w tokfm juz sluchac reklamy niz propagandzisty Piotra M.
0 0
odpowiedź