SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

9 trendów Dragon Rouge

Agencja brandingowa Dragon Rouge wyodrębniła i opisała 9 trendów społeczno-kulturowych w Polsce, mających wpływ na zachowania i zmieniające się potrzeby konsumentów

Obserwację trendów prowadzą na podstawie własnej metodologii biura Dragon Rouge w Paryżu i Londynie już od 12 lat. Filia w Warszawie włączyła się do tego programu półtora roku temu.

W wyniku obserwacji i analiz zidentyfikowano zmiany, jakie zachodzą w społeczeństwie w Polsce i na świecie, pod wpływem wydarzeń społecznych, gospodarczych i politycznych.

Opisane przez Dragon Rouge trendy odnoszą się do zmian w systemie wartości Polaków, zamykania się w prywatnym świecie, tworzenia się nowego modelu rodziny, aktywizacji kobiety i nowego wzorca mężczyzny, rosnącej wartości zdrowia oraz wyglądu, potrzeby powrotu do korzeni i autentycznych wartości, indywidualizmu, postępującego procesu starzenia się społeczeństwa - informuje nadawca.

Zdaniem Anny Nalazek - dyrektora strategicznego agencji - umiejętność obserwacji i identyfikacji trendów daje głębszą wiedzę o konsumencie - pozwala go lepiej zrozumieć jako człowieka.  To z kolei pomaga zbudować markę z wizją, odpowiadającą na przewidywane potrzeby konsumenta, budującą z nim ściślejsze związki na długi czas.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 9 trendów Dragon Rouge

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl