SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

a2 media rozszerza działalność i zmienia nazwę na Spinach

Agencja reklamowa a2 media rozszerza zakres swojej działalności na cały marketing zintegrowany. W związku z tym firma zmienia nazwę na Spinach i wprowadza nową identyfikację wizualną.

Agencja reklamowa a2 media do tej pory specjalizowała się w komunikacji do dzieci, młodzieży i studentów, wykorzystując jako nośniki auta marki Smart, natomiast obecnie będzie świadczyć usługi z całego marketingu zintegrowanego skierowane do szerszej grupy docelowej. Przede wszystkim firma będzie realizować projekty BTL, m.in. sampling, trade marketing oraz akcje ambientowe.
 


 

Rozszerzeniu zakresu działalności agencji towarzyszy zmiana jej nazwy na Spinach i wprowadzenie odpowiedniej identyfikacji wizualnej - nowego loga z claimem "Focused on target". Swój rebranding firma przygotowała i zrealizowała we własnym zakresie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: a2 media rozszerza działalność i zmienia nazwę na Spinach

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Oszukany :-(
Zmienili nazwę, siedzibę itd. bo są w długach i wielu takich jak czeka na spłatę długu, niestety bez nadziei.
8 8
odpowiedź
User
poszukująca
ale czy ta firma posiada jakiś adres, jakąś stronę, cokolwiek..??
8 8
odpowiedź
User
Zarząd Spinach
Szanowni Państwo,

Pragnę poinformować, ze społka a2 media nie miała i nie ma jakichkolwiek zobowiązań, Zmiana nazwy z a2 media na Spinach jest wynikiem zmiany strategii spółki. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę www.spinach-agency.pl.

Z poważaniem,

Katarzyna Milczarek-Majewska
Prezes Zarządu
8 8
odpowiedź