SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

About Ad: Adam Bęczkowski większościowym udziałowcem, Natalia Czarnecka w za Ewę Mitek

Adam Bęczkowski kupił od Ewy Mitek 60 proc. udziałów w agencji reklamowej About Ad, a Natalia Czarnecka została członkiem jej zarządu. W ostatnich miesiącach do firmy dołączyło kilka nowych osób, m.in. Karmena Roztocka, Maciej Świtała i Sebastian Sauer.

About Ad: Adam Bęczkowski większościowym udziałowcem, Natalia Czarnecka w za Ewę Mitek

Adam Bęczkowski pracuje w About Ad od wakacji, pełniąc funkcję business development directora. Wcześniej był związany z firmą ABC rands. Natomiast w połowie października kupił od Ewy Mitek 60 proc. udziałów w agencji. Wartość transakcji nie została ujawniona.

Mitek odeszła z firmy, a zwolnione miejsce w zarządzie objęła Natalia Czarnecka, która pracuje w agencji od początku jej działania. Początkowo pełniła funkcję key account executive, a następnie - traffic managera.

W ostatnich miesiącach pracę w About Ad rozpoczęły też inne osoby. W wakacje Karmena Roztocka - poprzednio dyrektor marketingu w R&C Union - objęła stanowisko strategic directora odpowiedzialnego też za PR, a Maciej Świtała - poprzednio zastępca kierownika Studia Prepress w EurodrukPoznań - objął funkcję account executive.

We wrześniu wyodrębniono w About Ad dwa nowe działy: strategii i rozwoju. Do tego pierwszego jako researcher dołączyła Agnieszka Andrzejczyk, a do tego drugiego - jako business development manager - Monika Szewczykowska. Natomiast Nina Baczyńska i Marta Fabiś objęły funkcję new business executive w dziale sprzedaży.

Z kolei pracę w dziale kreacji agencji zaczęli Sebastian Sauer - jako senior art director, Dorota Zborowska - jako art director, oraz Agnieszka Budzińska - jako senior graphic designer. Sauer pełnił poprzednio taką samą funkcję w jednej z poznańskich agencji reklamowych, przygotowując projekty dla takich marek, jak m.in. Pilsner Urquell, Zelmer, Prima, Douwe Egberts, Winiary i Nestlé. Zborowska pracowała w polskich i niemieckich studiach graficznych, a Budzińska zaczęła dopiero studia na Wydziale Malarstwa Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: About Ad: Adam Bęczkowski większościowym udziałowcem, Natalia Czarnecka w za Ewę Mitek

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl