SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

ACR wprowadza nowy produkt

ACR poszerza wachlarz swoich usług o narzędzie do prowadzenia działań akwizycyjnych, sprzedażowych i retencyjnych przy pomocy internetu.

Zanox XS to produkt niemieckiej firmy software’owej zanox.de AG, specjalizującej się w rozwoju i prowadzeniu zintegrowanych, bazujących na wynikach systemów e-sprzedaży i e-komunikacji. Jest torozwiązanie technologiczne, umożliwiające pełne prowadzenie działań akwizycyjnych, sprzedażowych i retencyjnych przy pomocy interaktywnych kanałów komunikacji.

W początkowej fazie na rynek polski wprowadzone zostaną 3 rozwiązania: Zanox PRM (marketing afiliacyjny), Zanox Mail@ oraz PayTip (marketing rekomendacyjny).
„Zainteresowanie nowym produktem wśród naszych klientów jest bardzo duże. Wynika to również z faktu, iż zainteresowanie samym marketingiem partnerskim w Polsce rośnie i będzie się rozwijać podobnie jak w innych krajach europejskich.” – mówi Jolanta Zaczek, dyrektor zarządzający ACR.

Pierwszym projektem na bazie platformy Zanox XS jest program dla apteki internetowej Dom Zdrowia. Obecnie budowana jest sieć partnerów, którzy na swoich witrynach internetowych będą zamieszczać różnego rodzaju formy reklamowe Domu Zdrowia, umieszczone na platformie Zanox XS - podano w komunikacie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ACR wprowadza nowy produkt

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl