SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agata Wiktorow-Sobczuk za Grzegorza Parę dyrektorką ds. relacji inwestorskich w Grupie Polsat Plus

Od stycznia funkcję dyrektora ds. relacji inwestorskich w Cyfrowym Polsacie obejmie Agata Wiktorow-Sobczuk. Zastąpi na tym stanowisku Grzegorza Parę, który kończy współpracę z Grupą Polsat Plus.

Agata Wiktorow-Sobczuk pracuje w dziale relacji inwestorskich Grupy Polsat Plus od 9 lat, ostatnio zajmowała stanowisko menedżera ds. relacji inwestorskich. W tym czasie brała udział w zadaniach realizowanych przez dział relacji inwestorskich oraz kluczowych projektach Grupy, m.in. akwizycjach, dotyczących emisji zielonych obligacji czy refinansowania zadłużenia.

Jest absolwentką Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Grzegorz Para pracował w różnych obszarach finansów Grupy Polsat Plus przez ponad 20 lat, od 2018 r. jako dyrektor ds. relacji inwestorskich. Nie są znane jego dalsze plany zawodowe. "Bardzo dziękujemy Grzegorzowi za wkład w rozwój Grupy Polsat Plus, ogromną wiedzę, którą chętnie się dzielił, profesjonalizm oraz zaangażowanie" - podziękowała spółka w komunikacie.

W połowie grudnia zarząd Cyfrowego Polsatu zdecydował o emisji przez spółkę maksymalnie 2,67 mln 7-letnich obligacji po 1 tys. zł wartości nominalnej. Oferta była skierowana wyłącznie do inwestorów kwalifikowanych.

W trzecim kwartale br. grupa Cyfrowy Polsat (należą do niej m.in. Telewizja Polsat, Polkomtel, Netia i Esoleo) przy wzroście przychodów o 3 proc. do 3,27 mld zł zanotowała 839,6 mln zł skorygowanego zysku EBITDA. Średni przychód miesięczny od abonenta zwiększył się o 3,9 proc. do 71,3 zł, a od klienta usług prepaidowych - o 9,1 proc. do 17,9 zł.

Dołącz do dyskusji: Agata Wiktorow-Sobczuk za Grzegorza Parę dyrektorką ds. relacji inwestorskich w Grupie Polsat Plus

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl