SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agata Wiśniewska-Zaleska: z Pitera Communications na wiceprezesa ComPress

Agata Wiśniewska-Zaleska objęła funkcję wiceprezesa agencji public relations ComPress (należącej do grupy kapitałowej KCI). Poprzednio pracowała w Pitera Communications, a wcześniej m.in. w Link4, 24/7 PR i IMP Home Video.

Agata Wiśniewska-Zaleska Article

Na stanowisku wiceprezesa ComPress Agata Wiśniewska-Zaleska zastąpiła Bogdana Biniszewskiego, który w maju br. odszedł z agencji po 15 latach pracy. Prezesem firmy od lutego br. jest Piotr Łysek.

Przez ostatnie 3,5 roku Agata Wiśniewska-Zaleska pracowała jako dyrektor zarządzający agencji Pitera Communications. Wcześniej przez prawie cztery lata była szefową departamentu public relations w firmie Link4.

Ponadto pracowała jako account manager w agencji 24/7 PR (obecnie 24/7 Communication) oraz jako specjalista ds. marketingu i PR w IMP Home Video.

Zajmowała się m.in. tworzeniem i realizacją strategii komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, komunikacji kryzysowej, korporacyjnej, B2B i komunikacji w social media. Przygotowywała audyty komunikacyjne oraz oferty dla klientów. Z branżą public relations jest związana od 15 lat. Realizowała projekty dla takich firm i marek jak m.in. PKO Ubezpieczenia, Nordea PTE, ACCA Polska, Auchan, Cadbury Wedel Polska, Arcelor Mittal Warszawa i Diners Club Polska.

Ukończyła studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych oraz Wydziale Wiedzy o Kulturze Uniwersytetu Warszawskiego.

W pierwszej połowie br. agencja ComPress zanotowała 1,26 mln zł wpływów ze sprzedaży (wobec 1,47 mln zł rok wcześniej) i 328,7 tys. zł straty netto (rok wcześniej strata wyniosła 270,8 tys. zł). 50 proc. akcji firmy należy do spółki Gremi Media (dawniej Presspublica) wchodzącej w skład grupy kapitałowej KCI.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agata Wiśniewska-Zaleska: z Pitera Communications na wiceprezesa ComPress

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Czytelnik
Ale przecież Wiśniewska jest juz w ComPress od początku roku na stanowisku dyr zarządzającego , cała branża o tym wie bo przez nia odszedł cały 20sto osobowy zespół i wszyscy klienci Awans za wyniki? Niewiarygodne PS a poza tym kto skorzysta z doradztwa komunikacyjnego kogoś kto reprezentując firmę PR robi sobie zdjecie w ciemnych okularach Budujeny wiarygodność?
16 16
odpowiedź
User
Pracownik
Super zmiana, w końcu luźna atmosfera pracy....i te lody gratis
14 15
odpowiedź
User
Komentator branzowy
Łysek i Wiśniewska wyjadacze polskiego PR-u, mistrzowie zarządzania. Cała branża pewnie drży ze strachu mając taki tandem za konkurencję
13 15
odpowiedź
User
Link
Współczuje zespołowi który tej amatorce podlega. Miałam tę nieprzyjemność współpracować z nią w link4, w życiu nie spotkałam pracując w tej branży ponad 13 lat osoby która nie ma pojęcia o podstawach. No ale cóż, czego można się spodziewać po urzędniczce gminy...
11 11
odpowiedź