SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agencja d*fusion communication przez 5 kolejnych lat dla Microsoftu

Polski oddział firmy Microsoft postanowił przedłużyć współpracę w zakresie obsługi public relations z agencją d*fusion communication. Umowę podpisano na pięć kolejnych lat.

Article

d*fusion pracuje dla Microsoftu od lipca ub.r., po tym jak w przetargu pokonała ówczesną agencję klienta - Hill+Knowlton Strategies.

W dotychczasowej współpracy d*fusion realizowała strategie komunikacji dla poszczególnych produktów i usług oraz obszarów tematycznych, jak i działania media relations dla całej firmy. Ponadto zespół agencji odpowiedzialny jest za prowadzenie biura prasowego oraz wspieranie obecnych i inicjowanie nowych projektów komunikacyjnych w obszarach konsumenckim i biznesowym.

- Rok wspólnych działań pozwolił nam wypracować wzajemnie korzystny model współpracy, w efekcie czego zdecydowaliśmy przedłużyć umowę na kolejne lata. Doceniamy innowacyjne podeście do komunikacji i wysoki poziom zaangażowania, jakie prezentują członkowie pracującego dla nas zespołu agencji.  Wierzymy, że kontynuacja współpracy z d*fusion communication pozwoli nam jeszcze bardziej efektywnie realizować cele strategiczne naszej firmy w zakresie komunikacji” - mówi Joanna Frąckowiak, PR Lead i rzecznik prasowy polskiego oddziału Microsoft.

Z ramienia d*fusion communication dla Microsoft na stałe pracuje zespół w składzie: Łukasz Malczewski, Kamil Kozłowski, Tomasz Lachowski oraz Piotr Jamrogiewicz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agencja d*fusion communication przez 5 kolejnych lat dla Microsoftu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl