SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agencja Tigers kupiła 50 proc. udziałów w Hello Hi Group

Agencja digitalowa Tigers objęła 50 proc. udziałów w spółce Hello Hi Group (HHG) - agencji specjalizującej się w moderacji w mediach społecznościowych oraz obsłudze klienta online. Kwoty transakcji nie podano.

Article

Umowę z ramienia Tigers podpisał CEO firmy Franciszek Georgiew, a z Hello Hi Group dotychczasowy właściciel Krzysztof Kosiba. Połączenie firm to realizacja strategii Tigers związanej z poszerzaniem portfolio usług.  

- Naszym głównym zadaniem jest utrwalenie w świadomości klientów konieczności  przeniesienia dobrych praktyk obcowania z marką - z offline do online. W offline mamy cały szereg stanowisk i standardów, do których od dawna przyzwyczajeni są konsumenci. W restauracji spotkamy kelnera, w sklepie z bielizną brafitterkę, a w banku pojawiają się usługi concierge – mówi Franciszek Georgiew.

Hello Hi będzie odpowiedzialne w grupie za tworzenie najlepszych praktyk i standardów rynkowych w obszarze moderacji social media, obsługi klienta oraz customer experience online. Głównymi obszarami działalności agencji jest moderacja w kanałach social media, wsparcie obsługi klienta online oraz szeroko pojęta bezpośrednia komunikacja z konsumentami w imieniu marek w internecie.

Plany spółki w dłuższej perspektywie to zdobycie pozycji lidera wśród agencji z segmentu customer experience na rynku europejskim, a w kolejnym etapie, globalnym.

- Biorąc pod uwagę długoterminowy rozwój oraz ogólnoświatowy trend masowego przenoszenia biznesów do sfery online związany z pandemią, to dla nas idealny moment na połączenie sił - podkreśla Krzysztof Kosiba z Hello Hi Group.

Agencja Tigers inwestuje

To kolejna inwestycja agencji. W połowie czerwca informowaliśmy na naszych łamach, że Tigers objęła 60 proc.  udziałów w Chiny dla Każdego - firmie doradczo-tłumaczeniowej, która ma pomagać polskim przedsiębiorcom wejść na chiński rynek. Kwoty transakcji nie ujawniono. Dzięki transakcji spółka ma pozyskiwać klientów zainteresowanych ekspansją na rynki azjatyckie, ale również pomagać chińskim firmom wchodzić na rynki europejskie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agencja Tigers kupiła 50 proc. udziałów w Hello Hi Group

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Dindre
CEO to forma zarezerwowana dla zarządzających w podmiotach podlegających KSH.
Tigers to jednoosobowa działalność gospodarcza, więc to jej właściciel, a nie żaden ceo, kupuje udziały w innych firmach.
O ile te firmy mają formę prawną pozwalającą na zbycie udziałów.
0 0
odpowiedź