SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agnieszka Dziedzic, Anna Rybałtowska-Gańko i Michał Nowak dyrektorami w On Board PR

W agencji On Board PR Agnieszka Dziedzic objęła funkcję dyrektora zarządzającego, Anna Rybałtowska-Gańko - dyrektora działu finance and real estate, a Michał Nowak - dyrektora pionu power, gas & industry.

Agnieszka Dziedzic w On Board PR jest odpowiedzialna za całościową strategię rozwoju agencji. Wyznaczonym celem jest awansowanie przez firmę do trójki największych agencji public relations w Polsce. Dyrektor zarządzający to nowe stanowisko w On Board PR.

Poprzednio Dziedzic kierowała polskim oddziałem agencji Hill&Knowlton. Specjalizuje się w doradztwie strategicznym i zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi, była wykładowcą public relations w London School of PR i na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Z branżą PR i komunikacji jest związana od prawie 20 lat, a wcześniej pracowała jako dziennikarka, m.in. w Polskiej Agencji Prasowej.

Anna Rybałtowska-Gańko kierować będzie w agencji On Board PR działem finance and real estate. Wcześniej zajmowała się PR korporacyjnym w bankach i firmach ubezpieczeniowych, m.in. Nordea L&P, Deutsche Bank Polska i ING Nationale-Nederlanden. Pracowała też w agencji Glaubicz Garwolińska Consultants, obsługując klientów w zakresie strategii komunikacji korporacyjnej, doradztwa kryzysowego i relacji ze społecznościami lokalnymi. Z branżą public relations jest związana od 18 lat.

Michał Nowak na stanowisku dyrektora pionu power, gas & industry zastąpił Michała Kudłę, który przeszedł do Zespołu Doradców Gospodarczyk TOR (więcej na ten temat). Nowak w ostatnim czasie prowadził własny butik consultingowy Okaeri PR. Wcześniej zarządzał zespołem agencji Astoria Avenue PR, gdzie prowadził działania dla klientów m.in. z sektora energetycznego, telekomunikacyjnego i finansowego oraz jako senior manager w Glaubicz Garwolińska Consultants koordynował projekty dla klientów z branży odnawialnych źródeł energii, przemysłowej oraz nowych technologii.

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Dziedzic, Anna Rybałtowska-Gańko i Michał Nowak dyrektorami w On Board PR

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Flipek
Agencja dyrektorami silna ;)
odpowiedź
User
ekspert
zabawne ;)
odpowiedź