SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agnieszka Gajzler po trzech latach odeszła z TVN Media

Agnieszka Gajzler, dyrektorka ds. strategii i rozwoju digital po ponad trzech latach pracy odeszła z TVN Media. Nie mianowano jej następcy.

Agnieszka Gajzler Agnieszka Gajzler

Agnieszka Gajzler pracę w TVN Media rozpoczęła w listopadzie 2018 roku. Jako dyrektorka ds. strategii i rozwoju digital zarządzała Centrum Innowacji i Transformacji TVN Media. Centrum Innowacji zajmowało się tworzeniem - generujących nowe przychody - nowych produktów w obszarze content marketingu, reklamy natywnej, e-commerce, performance, social, influencer marketing. Centrum Transformacji z kolei koncentruje się na transformacji w obszarach podnoszenia kwalifikacji, kompetencji, zarządzania procesami, nowych modeli biznesowych.

Na razie nie mianowano jej następcy. Zespół, którym kierowała Agnieszka Gajzler pracuje projektowo, podlega i raportuje bezpośrednio do Piotra Tyborowicza, dyrektora biura reklamy TVN Media.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Agnieszka Gajzler do TVN Media przeszła z grupy Dentsu Aegis Network Polska, z którą związana była od początku 2014 roku. Przez pierwsze dwa lata była tam vice managing&innovation directorem w domu mediowym Carat. Przez kolejne dwa i pół roku była chief product officerem w Dentsu Aegis Network Polska. W lutym 2016 roku została vice prezesem odpowiedzialnym za media i content w agencji Isobar. Przed dołączeniem do Dentsu, Agnieszka Gajzler pracowała jako marketing&digital media director w Gremi Media. Była też zawodowo związana z Viacom International Media Networks i Grupą Naspers.

Agnieszka Gajzler ma kilkanaście lat doświadczenia w branży mediowej i marketingowej. Specjalizuje się w obszarze digital, w tym w rozwoju produktów i usług, marketingu, tworzeniu treści oraz modeli biznesowych.

TVN Media z mniejszymi wpływami i bez obsługi Telewizji Puls

W 2020 roku TVN Media zanotowało spadek przychodów sprzedażowych o 22,8 proc. do 215,71 mln zł. Wpływy z działalności brokerskiej zmalały z 265,98 do 206 mln zł, a pozostałe przychody - z 13,62 do 9,71 mln zł.

TVN Media zajmuje się sprzedażą oferty reklamowej stacji TVN Grupy Discovery, a także kilku nadawców zewnętrznych, m.in. Canal+ Polska, Viacom, The Walt Disney Company i FOX International. Z końcem 2020 roku firma straciła obsługę Telewizji Puls, która nawiązała współpracę z Polsat Media.

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Gajzler po trzech latach odeszła z TVN Media

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Edward
Ważna informacja!!!
0 0
odpowiedź
User
Maria
Będzie też artykuł o odejściu z komunikacji korporacyjnej?
0 0
odpowiedź
User
Ratunku
Pani Agnieszko, bardzo proszę o dokładne zweryfikowanie w nowym miejscu pracy kompetencji Pana Jacka W. ponieważ zdaniem wielu nie nadaje się na piastowane stanowisko. Z góry dziękujemy
0 0
odpowiedź