SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agnieszka Jabłońska wiceprezesem PMPG Polskie Media

Rada nadzorcza spółki PMPG Polskie Media, właściciela tygodników „Wprost” i „Do Rzeczy”, na stanowisko wiceprezesa powołała Agnieszkę Jabłońską, wcześniej związaną m.in. z firmami Bigram, IIC Partners i NAJ International.

Agnieszka JabłońskaArticle

Agnieszka Jabłońska jako wiceprezes ds. HR i komunikacji będzie odpowiedzialna w PMPG Polskie Media za zarządzanie zasobami ludzkimi, kształtowanie kultury organizacyjnej oraz komunikację wewnętrzną i związaną z relacjami inwestorskimi.

- Firma to ludzie, to dzięki nim może realizować swoje cele.  PMPG Polskie Media przechodzi przez okres gruntownych zmian związanych z transformacją cyfrową i zmianą modelu wydawniczego.  Przyśpieszenie tych procesów, spowodowane pandemią, postawiło przed nami ogromne wyzwania, jeśli idzie o posiadane kompetencje. Szkolenie i rozwój obecnych oraz rekrutacja nowych talentów stanowią priorytet.  Wierzę, że dzięki Agnieszce zbudujemy sprawną i atrakcyjną organizację - komentuje Katarzyna Gintrowska, prezes PMPG Polskie Media.

- Ze spółką PMPG współpracowałam jako dostawca już od końca 2019 r. Szybkość i skuteczność działania spółki w obliczu pandemii oraz dynamicznie zmieniających się uwarunkowań biznesowych były imponujące, dlatego kiedy zostałam zaproszona do zespołu poważnie to rozważyłam - mówi Agnieszka Jabłońska. - Dziś mam nadzieję, że moje wieloletnie doświadczenie w rozwoju biznesu, rekrutacji i szkoleniach pozwoli firmie na jeszcze szybszą transformację. Jestem też przekonana, że wysokie kompetencje obecnych menedżerów i pracowników PMPG w połączeniu z doświadczeniami nowych członków zespołu zbudują wartość dodaną odczuwalną dla partnerów biznesowych i klientów Grupy - dodaje.

Poprzednio Agnieszka Jabłońska przez dwa lata pracowała w IIC Partners, jako dyrektor na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki odpowiadała za rozwój biznesu oraz realizację projektów rekrutacyjnych i doradczych w obszarze zasobów ludzkich.

Wcześniej przez ponad 15 lat pracowała w firmie Bigram (kolejno jako senior konsultant, dyrektor działu executive search i członek zarządu) oraz przez 8 lat w NAJ International.

Katarzyna Gintrowska jest prezesem PMPG Polskie Media od początku kwietnia br., natomiast Jolanta Kloc na stanowisko wiceprezesa została powołana z początkiem stycznia br.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

W pierwszym kwartale br. PMPG Polskie Media, większościowy udziałowiec spółek wydających „Wprost” i „Do Rzeczy”, zanotowała spadek wpływów sprzedażowych o 36,9 proc. do 6,67 mln zł, a jej wynik netto poszedł w górę ze 106 tys. zł straty do 2,04 mln zł zysku.

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Jabłońska wiceprezesem PMPG Polskie Media

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Anna
HRowiec w zarzadzie - dobry ruch!
Brawo również za trzy Kobiety w zarządzie firmy.
Good luck.
odpowiedź
User
Ewa
Gratulacje! Pani Agnieszka swietnie się sprawdzi w grupie mediowej.
odpowiedź
User
Henryk
Mocny Zarząd jak 3 Baby. Like it!
odpowiedź