SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agnieszka Sobucka nową rzeczniczką prasową Emitela

Agnieszka Sobucka została rzecznikiem prasowym Emitela - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Na tym stanowisku zastąpiła Beatę Grabarczyk, która we wrześniu br. odeszła z firmy.

fot. EmitelArticle

Nowa rzeczniczka prasowa Emitela będzie jednocześnie pełnić funkcję szefowej komunikacji spółki. Sobucka ma 18-letnie doświadczenie w obszarze komunikacji i public relations. Przez ostatnie dwa lata pracowała w PGE EJ 1 - spółce celowej, której zadaniem jest wybudowanie pierwszej polskiej elektrowni jądrowej na Pomorzu. Odpowiadała tam za kontakty z mediami, komunikację korporacyjną oraz ze społecznością lokalną.

Ukończyła Wyższą Szkołę Komunikowania i Mediów Społecznych oraz studia podyplomowe o specjalizacji przywództwo i komunikacja społeczna w Instytucie Organizacji i Zarządzania w Wojskowej Akademii Technicznej.

Poprzednio rzecznik prasową Emitela była od sierpnia 2018 roku do września 2019 roku Beata Grabarczyk, która postanowiła odejść z firmy.

EmiTel zajmuje się radiodyfuzją naziemną

Firma EmiTel ma w całym kraju ponad 350 obiektów nadawczych stanowiących sieć na terenie całego kraju, z czego 60 to obiekty nadawcze dużej mocy. Firma wynajmuje swoje wieże i obiekty różnym operatorom i realizuje usługi na rzecz naziemnych nadawców radiowo-telewizyjnych.

Spółka EmiTel powstała w maju 2002 r. poprzez wydzielenie z Telekomunikacji Polskiej SA struktur organizacyjnych, które zajmują się radiodyfuzją (rozpowszechnianiem drogą radiową sygnałów świetlnych lub dźwiękowych do dużej liczby odbiorców).

Od 2011 do 2014 roku właścicielem spółki była EM Group należąca do funduszu Montagu Private Equity z siedzibą w Londynie. Według danych KRS, 31 lipca 2014 r. EmiTel sp. z o.o. połączył się z Kelbrook Investments, który zmienił nazwę na EmiTel oraz przejął całość zobowiązań i majątek tej firmy. Obecnym właścicielem EmiTelu jest amerykański fundusz Alinda Capital Partners.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Sobucka nową rzeczniczką prasową Emitela

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl