SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agnieszka Starewicz-Jaworska na czele pism i serwisów o zdrowiu w Bonnier Business Polska

Agnieszka Starewicz-Jaworska zaczęła zarządzać obszarem tytułów o zdrowiu i medycynie w Bonnier Business Polska. Poprzednio przez ponad 10 lat pracowała w Grupie ZPR Media.

Agnieszka Starewicz-JaworskaAgnieszka Starewicz-Jaworska

W Bonnier Business Polska Starewicz-Jaworska zarządza obszarem, na który składają się magazyny „Puls Medycyny” i „Puls Farmacji” oraz ich serwisy internetowe. Wydawca chce wprowadzić do ich oferty reklamowej nowe produkty, żeby dywersyfikować źródła przychodów.

- Chcemy umacniać pozycje tytułów „Puls Medycyny” i „Puls Farmacji” na rynku prasy drukowanej i internetowych mediów medycznych. Priorytetem jest dla nas utrzymanie wysokiej jakości contentu dla naszych odbiorców, czyli lekarzy i szeroko pojętego środowiska służby zdrowia. W naszych produktach pojawi się jeszcze więcej tekstów dotyczących zdrowia i profilaktyki zdrowotnej, które zainteresują również pacjentów - zapowiada Agnieszka Starewicz-Jaworska. Objęte przed nią stanowisko to nowa funkcja w Bonnier Business Polska.

Redaktorem naczelnym „Pulsu Medycyny” i „Pulsu Farmacji” jest Małgorzata Konaszczuk. Poprzednio przez cztery lata była zastępca redaktora naczelnego „Pulsu Medycyny”, a wcześniej przez wiele lat redaktorem artykułów medycznych i redaktorem prowadzącym.

Poprzednio przez 10 lat Agnieszka Starewicz-Jaworska była związana z Grupą ZPR Media. Przez ostatni rok jako dyrektor wydawniczy odpowiadała za tworzenie strategii oraz zwiększanie monetyzacji serwisów SE.pl i Beszamel.pl.

Wcześniej była w firmie m.in. project managerem, redaktorem naczelnym SE.pl oraz dyrektorem contentu i marketingu online. Na tym ostatnim stanowisku zarządzała redakcją serwisu Poradnikzdrowie.pl oraz odpowiadała za działania marketingowe dla projektów internetowych oraz strategię działań z zakresu SEO/SEM w całej Grupie ZPR Media.

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Starewicz-Jaworska na czele pism i serwisów o zdrowiu w Bonnier Business Polska

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Brawo Aga!
Tylko dlaczego nie podali nazwy stanowiska? Kim jesteś, przyznaj się. No i mam nadzieję, że oszczędzisz dawnych kolegów z pionu, że dasz im kilka miesięcy życia zanim ich zniszczysz. ;-)
odpowiedź
User
omo
Powodzenia!
odpowiedź
User
Wiceprezes zarządu
Nie wiem, czy to już oficjalne, ale gratuluję!!!
odpowiedź