SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agnieszka Wasilewska: z McCann Worldgroup do Ogilvy & Mather

Agnieszka Wasilewska objęła funkcję client service directora w agencji Ogilvy & Mather. Poprzednio przez 10 lat pracowała w McCann Worldgroup, m.in. zarządzając agencją MRM Worldwide.

Agnieszka Wasilewska Article

W Ogilvy & Mather Wasilewska ma za zadanie rozwijać usługi digitalowe we współpracy z obecnymi i potencjalnymi klientami, a także poszerzać kompetencje zespołu w tym zakresie. Objęta przez nią funkcja client service director to nowe stanowisko w firmie.

- Dołączenie do naszego zespołu nowej szefowej działu client service z bardzo silnym doświadczeniem digitalowym, to kontynuacja rozpoczętego w 2014 roku procesu ewolucji działu client service i kreacji - tłumaczy Olga Sobieraj, CEO grupy Ogilvy & Mather.

 

Poprzednio Agnieszka Wasilewska przez 10 lat pracowała w McCann Worldgroup. Przez ostatni rok pełniła funkcję dyrektora zintegrowanego zarządzania projektami, a wcześniej pracowała w należących do McCann Worldgroup agencjach MRM Worldwide (która wiosną br. zmieniła nazwę na MRM // McCann - więcej o tym)  i Momentum Worldwide. W pierwszej pełniła kolejno funkcje account directora, client service directora i managing directora, a następnie kierowała rozwojem biznesu obu agencji.

Jest absolwentką międzynarodowych stosunków ekonomicznych w Szkole Głównej Handlowej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Wasilewska: z McCann Worldgroup do Ogilvy & Mather

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl