SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agora pracuje nad Zone TV i czeka na konkurs na MUX-8

Agora przygotowała ofertę programową kanału kulturalnego Zone TV, ale z dalszymi krokami czeka na postępowanie w sprawie multipleksu ósmego. - Od dyskusji o MUX-8 zależeć będzie kierunek strategii rozwoju spółki w segmencie telewizyjnym - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Grzegorz Kossakowski, członek zarządu Agory.

Article

Jak już informowaliśmy, Agora od zeszłego roku pracuje nad kształtem projektu stacji kulturalnej Zone TV,  dla której otrzymała koncesję satelitarną w grudniu ub.r. (więcej na ten temat). Przedstawiciele spółki nie ukrywają jednak, że przyglądają się procesowi konsultacyjnemu dotyczącemu MUX-8 i czekają na rozstrzygnięcia w sprawie koncepcji programowej kanałów przeznaczonych na multipleks. Swoje stanowisko nadawca przekazał do Urzędu Komunikacji Elektronicznej, jednak nadal nie potwierdza, czy wystartuje w konkursie o miejsce na MUX-8 (więcej na ten temat).

Jak wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl Grzegorz Kossakowski, członek zarządu Agory, postępowanie w sprawie multipleksu ósmego będzie mieć wpływ na ostateczne decyzje dotyczące rozwoju Zone TV.

- Dyskusja o MUX-8 determinuje również to, w którym kierunku poprowadzimy strategię naszego rozwoju w segmencie telewizyjnym - tłumaczy nam Kossakowski.

Zone TV będzie kanałem kulturalnym z elementami rozrywki i stylu życia. Na ofertę programową złożą się m.in. filmy dla całej rodziny, audycje muzyczne, koncerty, spektakle czy programy poradnikowe i edukacyjne. Dotąd nadawca nie dokonywał jeszcze zakupów żadnych programów, przeznaczonych dla kanału. Na uruchomienie Zone TV i umieszczenie telewizji na satelicie Hot Bird spółka Agora ma kilkanaście miesięcy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agora pracuje nad Zone TV i czeka na konkurs na MUX-8

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ekspert
to będzie klapa roku
24 10
odpowiedź
User
august
Zone - kanał kulturalny? polski? co ta nazwa oznacza i jak się ma do ustawy o języku polskim?
Może miało być piepr-zoneTV???
26 8
odpowiedź
User
Rozsądny
Stopklatka im wyszła.

Niech im dadzą kanał i tak będzie to lepsze od Polastowskich itp. muzyczno-Mangoo-powtórkowych.
14 10
odpowiedź
User
kernit
Stopklatka to będzie udane przedsięwzięcie i dochodowe, zawsze łatwiej zabiera się udziały liderom
11 10
odpowiedź
User
małe be
@kernit: żartujesz? puszczanie kilkudziesięciu filmów w kółko to sukces? czas chyba zrobić przegląd kanałów dvb-t i zapytać krritv co zamierza zrobić z nadawcami, którzy nie rokują.
11 8
odpowiedź