SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Agora wyróżniona

Inwestorzy ponownie wyróżniają Agorę

13 września 2004 r. podczas gali "IR Magazine" w Budapeszcie, Joanna Bażyńska, szef relacji inwestorskich Agory, zdobyła tytuł najlepszego menedżera ds. relacji inwestorskich w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Agora po raz drugi otrzymała nagrodę za najlepsze relacje inwestorskie w Polsce, tym razem ex aequo z dwoma innymi firmami.

Spółka znalazła się także wśród trzech najlepszych firm w regionie w następujących kategoriach: Grand Prix za najlepsze relacje inwestorskie w Europie Środkowej i Wschodniej wśród dużych firm, najlepsze spotkania z inwestorami oraz najlepsze sprawozdanie roczne i inne dokumenty korporacyjne.

"Dziękujemy inwestorom i analitykom za te wyróżnienia. Jednocześnie obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach. Joasi Bażyńskiej i działowi IR gratulujemy. Dziękujemy wszystkim członkom zespołu Agory, którzy wspierają IR w dbaniu o wizerunek spółki na rynku kapitałowym" - powiedziała prezes Wanda Rapaczyńska.

Nagrody przyznano w ramach międzynarodowego konkursu "IR Magazine Central & Eastern Europe Awards 2004" organizowanego corocznie dla spółek Europy Środkowej i Wschodniej. Werdykt tegorocznego konkursu został ogłoszony na podstawie niezależnego badania firmy Mary Maude Research przeprowadzonego wśród 53 menedżerów zarządzających portfelem i analityków zajmujących się rynkami Europy Środkowej i Wschodniej. Badanie dotyczyło Polski, Czech, Węgier, Estonii, Litwy, Słowacji i Słowenii.

Międzynarodowy konkurs "IR Magazine" jest uznawany na świecie za rzetelny miernik jakości relacji inwestorskich prowadzonych przez firmy giełdowe. Co roku specjaliści przeprowadzają badania wśród około 5 tys. zarządzających portfelem i analityków oraz około 3 tys. inwestorów indywidualnych w 11 różnych regionach, aby wyłonić spółki publiczne, które najlepiej prowadzą relacje inwestorskie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agora wyróżniona

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl