SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Akademia Fox Kids

Najnowszy projekt telewizji Fox Kids - Akademia Fox Kids

Akademia Fox Kids to seria edukacyjnych warsztatów i obozów dla młodzieży w wieku 9-12 lat. Pierwsza edycja warsztatów poświęcona zagadnieniom filmu odbędzie się w dniach 6-8 lutego w Warszawie. Pobyt 33 dzieci w Akademii stanie się główną wygraną w konkursach o wiedzy na temat Fox Kids, organizowanych wspólnie z platformą Cyfra+ oraz sieciami kablowymi takimi jak: UPC, Vectra, Aster, Toya, Ret Sat 1.

Akademia Fox Kids to trzy ekscytujące dni, w czasie których laureaci będą uczestniczyć w warsztatach twórczych poświęconych tematyce filmowej. Pod okiem reżysera Pana Arkadiusza Florczaka, charakteryzatorki Oli Witkowskiej i moderatorów - dzieci podzielone na 3 grupy będą pracowały nad stworzeniem krótkich etiud filmowych. Efekt ich pracy będziemy mogli zobaczyć na stronach internetowych Fox Kids, a także na antenie lokalnych telewizji kablowych. Organizatorzy warsztatów przewidują także, że reportaż z Akademii Fox Kids zostanie wyemitowany w najbliżych miesiącach na antenie Fox Kids.

Oprócz zabawy w aktorów i reżyserów uczestnicy mogą spodziewać się wielu licznych atrakcji: wycieczki na plan filmowy, pokazu filmu w trójwymiarowym kinie IMAX, a także spotkań ze znanymi aktorami najpopularniejszych polskich seriali, jak: Na dobre i na złe, Lokatorzy, Baobab i Kiepscy. Andrzej Grabowski, Renata Berger, Agnieszka Michalska i Marian Glinka odkryją rąbka tajemnicy sztuki aktorskiej młodym widzom Fox Kids.

Informacje o kolejnych edycjach Akademii Fox Kids i warunkach udziału telewizja Fox Kids ogłosi już niebawem. W przyszłości planowane jest poszerzenie grupy wiekowej, organizacja konkursów prasowych i radiowych, a także współpraca ze szkołami.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Akademia Fox Kids

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl