SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Akcja społeczna "Oddział pełen bajek" rozpoczęta

Manta Multimedia w ramach realizowanej polityki społecznej odpowiedzialności biznesu zainicjowała akcję: "Oddział pełen bajek".

Pierwszym szpitalem, któremu przekazano sprzęt multimedialny był Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny w Warszawie.

Manta Multimedia realizując politykę społecznej odpowiedzialności biznesu, z sukcesem angażuje się w projekty, których celem jest nie tylko edukacja, ale także pomoc tym, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują. Dlatego też, postanowiła sama zainicjować cykliczną akcję, która ma za zadanie dać radość i rozrywkę dzieciom przebywających w szpitalnych murach często wiele miesięcy.

"Naszą misją jest przede wszystkim dostarczać rozrywkę wszystkim tym, którzy pragną zapomnieć o codziennych problemach. Takie pragnienia z pewnością mają mali pacjenci, którzy przebywają wiele miesięcy w szpitalnych murach. Otaczająca je rzeczywistość jest tak odmienna od tej w jakiej powinny się znajdować dzieci. Dlatego chcieliśmy umożliwić im, choć na moment, oderwanie się od smutku, tęsknoty za domem i cierpieniem, by choć na chwilę przeniosły się w świat bajkowych marzeń. Stąd powstał pomysł na zainicjowanie akcji społecznej, której celem będzie umilenie dzieciom czasu poprzez przekazanie sprzętu multimedialnego oddziałom dziecięcym." - mówi Marek Szczotkowski, PR Manager Manta Multimedia Sp. z o.o. "Najlepszym dowodem wypełniania naszej misji był uśmiech na twarzy dzieci z oddziału Nefrologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego w Warszawie, któremu jako pierwszemu przekazaliśmy ten podarunek. To jest wartość, która na trwale zapisze się w naszej pamięci." - dodaje Marek Szczotkowski.

"Już nie będziemy się nudzić" - to słowa dzieci, które otrzymały sprzęt DVD, który poza funkcją odtwarzania filmów czy też bajek daje małym pacjentom możliwość rozrywki w postaci 200 gier. Oficjalne przekazanie sprzętu odbyło się 4 listopada br. Sprzęt multimedialny został przekazany Pani Małgorzacie Kalińskiej - Dyrektor Administracji Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Warszawie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Akcja społeczna "Oddział pełen bajek" rozpoczęta

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl