SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Akcje promocyjne dla marki Crunchips

Kampanię dla The Lorenz Bahlsen Snack - World przygotowała agencja marketing services TEQUILAPolska

Interaktywna strona internetowa, zabawa sms'owa połączona z codziennym losowaniem nagród - personalizowanych tablic z nazwami ulic czeka na uczestników rozpoczynającej się kampanii promocyjnej marki Crunchips. Nagrodą główną w loterii promocyjnej "Crunchips Domówka" jest mieszkanie o wartości 200 tys. złotych. Kampanię dla The Lorenz Bahlsen Snack - World przygotowała agencja marketing services TEQUILAPolska.

Kampania "Crunchips Domówka" rozpoczęła się 29 marca i potrwa do 30 maja. Adresowana jest do młodzieży w wieku 15 - 25 lat. W promocyjnych opakowaniach Crunchips znajdują się wrzutki z kodami alfanumerycznymi. Zadaniem konsumenta jest zebranie dwóch kodów i przesłanie za pomocą sms'a na wskazany numer. Każde zgłoszenie bierze udział w trzech losowaniach: nagrody specjalnej - losowania odbywają się codziennie, nagrody dodatkowej - losowania cotygodniowe oraz nagrody głównej, której losowanie odbędzie 1 czerwca 2004 r. Nagrodą główną w loterii jest 200 tys. zł (równowartość ok. 90-metrowego mieszkania wg GUS), nagrody dodatkowe to 90 zestawów sprzętu audio Yamaha, a nagrody specjalne to ponad 11 tys. personalizowanych tablic z nazwami ulic wybranymi przez uczestników.

Jednocześnie trwa zabawa na stronie www.crunchips-domowka.pl. Zadaniem uczestnika jest przejście przez plansze i spośród 8 dostępnych, zabawnych filmów (wykonanych w formacie flash) znalezienie filmu przedstawiającego "właściwą imprezę Crunchips". Wypełnione on-line formularze biorą udział w cotygodniowym losowaniu nagród - imprezowych toreb Crunchips. Uczestnicy mogą również ściągnąć filmy na swój komputer. Na stronie dostępny jest ponadto regulamin - również w wersji hip-hopowej - oraz informacje o nagrodach i zasadach loterii.

W kampanii wykorzystano liczne materiały POS: stickery, wrzutki, booklety, naklejki, plakaty, owijki, headery. W stacjach radiowych (RMF FM, Radiostacja) emitowane są spoty reklamowe, a w Internecie pojawiły się bannery reklamowe. Projekt kampanii, kreację, projekt strony internetowej oraz scenariusze spotów radiowych przygotowała agencja TEQUILAPolska. Agencja odpowiada również za realizację Kampanii. Obsługą strony internetowej i akcji sms-owej zajęła się agencja MobiJOY.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Akcje promocyjne dla marki Crunchips

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl