SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Aleksandra Konieczny pracuje dla Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej

Aleksandra Konieczny objęła stanowisko PR & communication managera w firmie Brand New Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

Aleksandra Konieczny Article

Do zadań Konieczny należą m.in. tworzenie i wdrażanie strategii komunikacji w zakresie PR i e-PR, działania media relations, organizowanie i koordynowanie projektów eventowych, zarządzanie kryzysowe. Do jej obowiązków należą też monitoring mediów oraz organizowanie i współuczestniczenie w sesjach zdjęciowych, nagraniach programów telewizyjnych i radiowych.

Konieczny ma siedmioletnie doświadczenie w PR, które zdobywała w Izbie Gospodarczej Metali Nieżelaznych i Recyklingu i Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia. Była również asystentką redakcji "Ogólnopolskiego Przeglądu Medycznego".

Ukończyła politologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach i podyplomowe studia z zakresu marketingu w sieci  oraz nowego public relations w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Aleksandra Konieczny pracuje dla Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pytam
Będzie odpowiadać za komunikowanie kryzysów Pauliny 😂?
6 0
odpowiedź
User
Patrycja
Ciekawe jak rozprawa Pani Smaszcz-Kurzajewskiej. Jak tam się udało rozstanie z pracodawcą. Czy pozew trafił? I nie mówimy tutaj o współpracownikach, których opowieści jeżą włos na głowie.
6 0
odpowiedź
User
boze
Kurzajewska powinna mieć zakaz kontaktu z ludźmi. Dziewczyno, uciekaj póki możesz, nie wiesz co Cię czeka.
2 0
odpowiedź
User
boze
Kurzajewska powinna mieć zakaz kontaktu z ludźmi. Dziewczyno, uciekaj póki możesz, nie wiesz co Cię czeka.


Wróóóóóóóć! *Smaszcz
0 0
odpowiedź
User
Patron
Uciekaj, jak możesz najdalej. Zniszczy ci życie ta baba. A potem na mieście będzie opowiadała, że to ty jesteś dnem i gównem, i że nie nadajesz się do niczego. Pierwsze dobre wrażenie szybko znika.
2 0
odpowiedź