SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Andrzej Szewczyk i Marek Lesiak na czele Artegence i Efigence, Artur Gortych przeszedł do rady nadzorczej

Artur Gortych ustąpił z funkcji prezesa spółek Artegence i Efigence i przeszedł do rady nadzorczej pierwszej z nich. Prezesem Artegence będzie teraz Andrzej Szewczyk, a Efigence - Marek Lesiak.

Artur Gortych Article

- Marzeniem chyba każdego założyciela, a zarazem prezesa firmy jest, by zbudować tak sprawną organizację, aby on sam w pewnym momencie mógł płynnie przekazać stery swoim następcom - uzasadnił Artur Gortych. W radzie nadzorczej Artegence będzie pełnił funkcję przewodniczącego.

W Artegence funkcję prezesa przejął Andrzej Szewczyk, poprzednio członek zarządu i dyrektor zarządzający, związany z agencją od 9 lat. W zarządzie będzie współpracował z Mariuszem Gracą, odpowiedzialnym za rozwój relacji z kluczowymi klientami. Przed przejściem do Artegence Szewczyk kierował redakcją Ośrodka Mediów Interaktywnych Telewizji Polskiej.

W spółce Efigence prezesem został Marek Lesiak, który poprzednio pełnił w niej funkcje członka zarządu i szefa technologii. Z firmą jest związany od 9 lat. Do jej zarządu dołączył Paweł Haltof, dyrektor innowacji związany z Grupą Artegence od 8 lat, natomiast z zasiadania w zarządzie zrezygnował Bartłomiej Wyszyński, który obecnie będzie się koncentrował na własnych projektach i rozwoju działalności Efigence na rynkach skandynawskich. W zarządzie pozostaje natomiast Andrzej Szewczyk, pełniący funkcję wiceprezesa i dyrektora zarządzającego.

Działająca od 21 lat agencja Artegence specjalizuje się w marketingu internetowym, natomiast Efigence jest firmą technologiczną realizującą projekty dla banków w Polsce i za granicą.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Andrzej Szewczyk i Marek Lesiak na czele Artegence i Efigence, Artur Gortych przeszedł do rady nadzorczej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl