SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Aneta Iwanowicz, Marta Mazurkiewicz i Marcin Ramus w ACR

Aneta Iwanowicz, Marta Mazurkiewicz i Marcin Ramus rozpoczęli pracę w domu mediowym ACR. Iwanowicz i Ramus objęli stanowisko junior interactive media plannerów, a Mazurkiewicz – interactive media planner assistanta.

Aneta Iwanowicz, Marta Mazurkiewicz i Marcin Ramus w ACR

Aneta Iwanowicz dołączyła do domu mediowego ACR jako junior interactive media planner. Wcześniej była związana z takimi firmami jak Mobile Marketing, Avantis, Jet Multimedia, TNS OBOP i Pentor Research International. Iwanowicz studiowała zarządzanie i marketing na Politechnice Warszawskiej i Mediolańskiej.

Marcin Ramus również objął w ACR stanowisko junior interactive media plannera, dołączając do teamu obsługującego PZU. Poprzednio pełnił podobne funkcje w domu mediowym MediaCom Interaction i departamencie internetu CR Media Consulting. Studia skończył na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Natomiast Marta Mazurkiewicz dołączyła w ACR jako interactive media planner assistant do zespołu obsługującego Nutricia Polska. Wcześniej pracowała jako specjalista ds. programowych w TVP Info oraz przy produkcji programu „Szymon Majewski Show” w firmie Rochstar. Studia – w zakresie dziennikarstwa i podyplomowo public relations – skończyła na Uniwersytecie Warszawskim.

Po tych wzmocnieniach zespół domu mediowego ACR liczy ponad 30 pracowników.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Aneta Iwanowicz, Marta Mazurkiewicz i Marcin Ramus w ACR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl