SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anna Pańczyk szefową Grey London, w Grey Group Poland zastąpi ją Jakub Korolczuk

Anna Pańczyk została powołano na stanowisko CEO w agencji Grey London. Poprzednio zarządzała Grey Group Poland, którą teraz będzie kierował Jakub Korolczuk jako creative chairman.

Anna PańczykArticle

O powołaniu Anna Pańczyk na stanowisko CEO w Grey London zdecydował Michael Houston, globalny szef Grey Group. Decyzja wchodzi w życie w trybie natychmiastowym.

- Anna była główną siłą napędową zmieniającą grupę Grey w Polsce w kreatywną i silną jednostkę biznesową. Anna jest naturalnym wyborem na osobę zarządzającą Grey London, naszym flagowym biurem w Europie. Wraz z pojawieniem się Adriana Rossiego (creative chairman w Grey London), nominacja Anny otwiera nowy ekscytujący rozdział naszej agencji skupionej na przyszłości, a której niezmiennie przyświeca motto „Famously Effective” - uzasadnia Michael Houston

Jako szefowa Grey London Anna Pańczyk będzie raportować bezpośrednio do Eduarda Maruriego, prezesa i CEO w Grey Europe. - Promocja Anny podkreśla jej talent oraz możliwości, które tkwią w sieci Grey. Umiejętności Anny, jej dynamika, pasja, kreatywność w każdym obszarze oraz dążenie do doskonałości w budowaniu silnych marek spowodowały zmianę sposobu myślenia i działania pracowników i klientów - komplementuje ją Maruri.

Anna Pańczyk przez 4 lata na czele Grey Group Poland

W Grey Group Poland funkcję CEO Anna Pańczyk pełniła od lutego 2015 roku. Przedtem przez 7 lat była CEO i prezesem w Change Integrated, a wcześniej przez 9 lat pracowała w Saatchi & Saatchi Poland, m.in. jako zastępca dyrektora zarządzającego.

Pełniła też funkcję wiceprezesa Stowarzyszenia Agencji Reklamowych oraz członka komitetu organizacyjnego konkursu Effie. W 2015 roku Anna Pańczyk otrzymała tytuł „wschodzącej gwiazdy” w Top 50 Business Women w Polsce.

Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

W najbliższym czasie Anna Pańczyk będzie blisko współpracowała z Jakubem Korolczukiem, który przejmie zarządzenia Grey Group Poland. Jednocześnie Korolczuk, poprzednio dyrektor kreatywny firmy, obejmie nową funkcję - creative chairman.

Do Grey Group Poland należą spółki Grey Worldwide Warszawa, Testardo, Grey Works, Cohn & Wolfe oraz Grey Digital.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Anna Pańczyk szefową Grey London, w Grey Group Poland zastąpi ją Jakub Korolczuk

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
walter
Gratulacje!!!
odpowiedź
User
Paulina Gniadek
Gratulacje!!!!!! 😁
odpowiedź
User
Kate
Anna Pańczyk wow, Aniu!! Ogromne gratulacje!!! 👏👏👏👌👌👌
odpowiedź