SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anna Sikorska, Dominika Durska i Hubert Rączkowski w zespole agencji Komunikacja Plus PR

Do działu tech&consumer w agencji Komunikacja Plus PR dołączają kolejni eksperci: Hubert Rączkowski - PR manager, Anna Sikorska - PR consultant oraz Dominika Durska - junior PR consultant.

Hubert Rączkowski, Anna Sikorska, Dominika Durska, Patrycja CzekajArticle

Hubert Rączkowski na stanowisku PR managera i odpowiada za obsługę klientów strategicznych oraz wsparcie w obszarze działań new business. Z branżą PR związany jest od 2011 roku. Ma doświadczenie zarówno w obszarze PR korporacyjnego i produktowego, które zdobywał pracując w kilku agencjach (Walk PR i LoveBrands Relations, Clear Communication Group, a ostatnio Remarkable Ones).

Anna Sikorska, PR consultant, realizuje projekty z obszaru influencer marketingu oraz wspiera zespół Tech&Consumer m.in. w codziennej komunikacji dla Canon Polska. Z branżą PR jest związana od 2018 roku. Specjalizuje się w PR produktowym, influencer marketingu, media relations oraz PR publicznym.

Dominika Durska, junior PR consultant, wspiera zespół w codziennych działaniach operacyjnych. Zawodową przygodę z branżą komunikacyjną rozpoczynała od staży w agencjach PRowych, a następnie jako junior PR account executive, współpracowała z klientami z branży fintech.

Zmiany w zespole tech&consumer Marcina Kuchno

Do zespołu tech&consumer Marcina Kuchno dołączyła również Patrycja Czekaj, PR consultant, poprzednio związana z działem corporate w K+PR. W dziale tech&consumer Czekaj odpowiada za dbanie o brand PR i komunikację produktową klientów z branży technologii smart home, produkcji telewizyjnych i promocji seriali oraz spółki deweloperskiej.

Dział tech&consumer jest częścią agencji Komunikacja Plus PR, wchodzącej w skład Grupy Komunikacja Plus. Zespół, zarządzany przez Marcina Kuchno, jest odpowiedzialny za rozwój obszaru PRu produktowego w agencji.

Dołącz do dyskusji: Anna Sikorska, Dominika Durska i Hubert Rączkowski w zespole agencji Komunikacja Plus PR

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl