SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Answear otworzy sklepy stacjonarne w Warszawie

Odzieżowa platforma e-commerce Answear planuje otworzyć w warszawskim kompleksie Fabryka Norblina sklepy stacjonarne pod szyldami Answear i PRM. Podpisała umowę najmu powierzchni pod placówki.

W komunikacie giełdowym Answear podał, że zawarł z firmą ARTN umowę najmu na siedem lat 2,468 tys. metrów kwadratowych w kompleksie Fabryka Norblina.

- Warunki zawartej umowy nie odbiegają od standardów przyjętych dla tego typu umów, szczegółowe zapisy objęte są tajemnicą handlową - zaznaczono.

Dodano, że Answear zapewni 1,2 mln zł w formie gwarancji bankowej oraz zabezpieczenie w postaci oświadczenia o poddaniu się egzekucji na podstawie art. 777 kodeksu postępowania cywilnego co do zwrotu powierzchni i co do zapłaty 2,4 mln zł.

Marki Sneakerstudio i PRM, sprzedające m.in. obuwie i odzież luksusową, zostały przejęte przez Answear wiosną br. Spółka zapłaciła za nie swoimi akcjami nowej emisji o wartości maksymalnie 18,85 mln zł.

Oprócz platform e-commerce do Sneakerstudio należy sklep stacjonarny na krakowskim Kazimierzu, a do PRM - taka placówka w centrum Warszawy.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

W pierwszym kwartale br. Answear.com, sprzedający odzież i produkty home&lifestyle, osiągnął wzrost przychodów o 52,1 proc. do 271,1 mln zł, a jego wynik netto poszedł w górę z 3,34 mln zł straty do 3,43 mln zł zysku.

Dołącz do dyskusji: Answear otworzy sklepy stacjonarne w Warszawie

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
haha
ooo będą mudziny na zdjęciach w sklepach.
6 5
odpowiedź
User
Git
Super
0 0
odpowiedź