SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Apella łączy się z Media SKOK. Romuald Orzeł prezesem

Firmy Apella i Media SKOK utworzyły razem agencję marketingu zintegrowanego pod nazwą Apella. Nowa spółka zatrudnia ponad 100 osób, jej kapitał zakładowy wynosi niecałe 24 mln zł, a prezesem jest Romuald Orzeł.

Wcześniej Media SKOK była agencją reklamową obsługującą m.in. firmy z systemu SKOK. Przygotowywała chociażby reklamy SKOK-ów i Kas Stefczyka z udziałem Artura Żmijewskiego (obejrzyj ostatni z tych spotów). Natomiast Apella została powołana przez Media SKOK do realizacji projektów wydawniczych.

Obecnie firmy łączą się w spółkę akcyjną o nazwie Apella. Będzie ona zajmować się całościową realizacją działań reklamowych: od koncepcji i opracowania strategii poprzez kreację i zakup mediów, po emisję reklam. Oprócz podmiotów z systemu SKOK Apella ma obsługiwać firmy niezwiązane z branżą finansową. Ponadto będzie zarządzać siecią ponad pół tysiąca wewnętrznych i zewnętrznych monitorów LCD, uruchomioną wiosną br. w oddziałach Kasy Stefczyka (więcej na ten temat).

W nowej Apelli zostali zatrudnieni wszyscy dotychczasowi pracownicy Apelli i Media SKOK - łącznie ponad 100 osób. Funkcję prezesa firmy objął Romuald Orzeł, dotychczasowy prezes Media SKOK, a wcześniej m.in. prezes Telewizji Polskiej i redaktor naczelny „Dziennika Zachodniego”. Natomiast wiceprezesami zostali Zuzanna Kosecka (poprzednio prezes Apelli) i Tomasz Przybek.
 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Apella łączy się z Media SKOK. Romuald Orzeł prezesem

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
JAN
Skąd żeście się wzieli ? nic o Was w mediach nie mówiono TVN jedyna prawa telewizja.
8 9
odpowiedź